تعبیر خواب دیوار| قسمت دوم

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب دیوار| قسمت دوم 

به طور کلی دیوار در خواب ، سمبل فاصله ، جدایی و موانعی است که پیش روی خود احساس می کنید . بسیار اهمیت دارد که دیوار را در خواب ، به چه شکل و در چه ابعادی مشاهده می کنید . دیوار می تواند به معنای تنگناها و فشار های روانی ای باشد که در محیط کار ، تحصیل یا روابط عاطفی خود احساس می کنید .

زمانی که دیوار به عنوان یک سمبل منفی و ناراحت کننده ظاهر می شود ، باید توجه داشته باشید که در این زمان ، چه احساسات یا افکاری ، شما را محدود و مضطرب ساخته است .

دیوار در خواب ، به موانعی ناشناخته اشاره دارد که در زندگی بیداری ، شما را محدود کرده است . در واقع ضمیر ناخودآگاه شما حس می کند که هم اکنون درگیر موانع فکری یا عاطفی هستید و به وسیله ی این خواب ، قصد دارد این آگاهی را به ضمیر خودآگاه شما مختل کند .

دیوار در خواب می تواند نشان دهنده ی موانعی باشد که قبل از حرکت به سمت اهداف خود ، باید راه و چاره ای برای آن ها پیدا کنید . در واقع این سمبل نشان می دهد که شما بدون در نظر گرفتن موانع اصلی ، در حال تلاش برای هدفی نامشخص هستید . ممکن است در این زمان ، شناخت کاملی از هدف خود نداشته باشید و این ناشناختگی ، به صورت سمبل دیوار ظاهر شود .

زمانی که در خواب از دیوار عبور می کنید ، مانند آنچه که درباره ی ارواح و موجودات متافیزیکی ، در داستان ها و فیلم های تخیلی دیده ایم ، این خواب نشان دهنده ی احساس شما برای رو به رو شدن با موانع است . در واقع ممکن است خود را فردی با توانایی های روحی بالا بدانید که می تواند موانع را با کمک شهود و اندیشه و توانایی های روحی خود برطرف کند .

زمانی که در خواب به سختی از دیوار سیمانی بالا می روید و به هدف خود که آن سوی دیوار واقع شده است ، می رسید ؛ این خواب نشان دهنده ی فردی با اراده است که از هیچ تلاشی برای رسیدن به هدف خود فروگذار نمی کند . در واقع شما پتانسیل کافی برای رسیدن به هدف را دارید ، اما این خواب این پرسش را به وجود می آورد که آیا ارزش واقعی هدف خود را شناخته اید ؟

به طور مثال اگر آن سوی دیوار فرد مورد علاقه ی شما قرار داشته باشد ، این خواب از شما می خواهد که قبل از این که تمام انرژی و وقت خود را صرف رسیدن به فرد مورد علاقه ی خود کنید ، نسبتا اطمینان پیدا کنید که آن فرد نیز به شما علاقه مند و نسبت به رسیدن به شما مشتاق است .

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...