تعبیر خواب کشور دانمارک

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب کشور دانمارک

بسیار اتفاق می افتد که در رویا هایی خود، با کشور هایی رو به رو شویم که ممکن است در زندگی بیداری اطلاعات کمی در مورد آن ها داشته باشیم و هرگز به آنجا سفر نکرده باشیم. کشور ها یکی از سمبل های پایه در رویابینی هستند که می توانند مفاهیم بسیار متنوعی داشته باشند. آن ها می توانند استعاره ای از جهان بینی یا بیم و ترس ما در زندگی واقعی باشند.

زمانی که در رویا با سمبل یک کشور رو به رو می شوید، باید بدانید که هر یکی از کشور هایی که در رویا مشاهده می کنید، یا حتی صرفا اسم آن ها را می شنوید، سمبل بخشی از قلمرو های ذهنی شما هستند. ذهن ما از پیچیدگی و گستردگی بالایی برخوردار است و چنین رویاهایی به ما کمک می کند تا مناسبات مختلف بین بخش های مختلف ذهن و نحوه ی تصمیم گیری خود درباره ی امور مختلف را بیاموزیم.

برای شناخت مفهوم هر یکی از کشور هایی که در رویا با آن ها مواجه می شویم، لازم است تا ابتدا، با تاریخ و فرهنگ آن کشور آشنا شویم. در واقع اسم کشوری که در رویا مشاهده می کنید، مانند یک اسم رمز است که شما را به دسته ی زیادی از اطلاعات بدیهی و روزمره و در دسترس مرتبط می کند. اطلاعاتی که ممکن است هر روز مشاهده کنید اما به سادگی از کنار آن ها گذشته و احساس کنید که از اهمیت چندانی برخوردار نیستند.

مشاهده ی کشور دانمارک در رویا می تواند به ایده آل های شما درباره ی یک دیدگاه روشن و ثمر بخش اشاره داشته باشد. همان طور که کشور دانمارک، از فرهنگی غنی برخوردار بوده و مناسبات بین مردم، از اصولی منطقی برخوردار است.

پادشاهی دانمارک کشوری است در شمال اروپا و پایتخت آن کپنهاگ است. جمعیت این کشور 5/5 میلیون نفر و زبان رسمی آن دانمارکی است. زبان های فاروئی، گرینلندی و آلمانی نیز به عنوان زبان های محلی در این کشور رسمیت دارند.4/80  درصد مردم دانمارک مسیحی لوتری هستند. شعار ملی (سلطنتی): یاری ایزد، مهر مردم، نیرومندی دانمارک.

جزایر فارو و گرینلند بخشی از پادشاهی دانمارک به شمار می آیند اما به ترتیب در سال های 1948 و 1979 به آن ها خودگردانی اعطا شده است. دانمارک جنوبی ترین کشور اسکاندیناوی است و تنها مرزی که دارد با کشور آلمان است. پلی دریایی به نام پل اورسوند، دانمارک را به سوئد متصل می کند.

دانمارک از اعضای مؤسس سازمان ملل و ناتو است. کشور دانمارک دارای دولت رفاه است و از نظر کم بودن اختلاف درآمد مردم، در رتبه ی اول جهان قرار دارد. در بررسی های سالانه، مردم آن مکرراً به عنوان راضی ترین مردم جهان اعلام می شوند. هم چنین در سال 2016 شرکت یونیورسام با انتشار شاخص سالانه ی شادی، کشور دانمارک را در رتبه ی نخست شادترین و راضی ترین نیروی کار در دنیا قرار داد.

این کشور به عنوان کشوری با کمترین فساد اداری در جهان به شمار می آید. پرچم این کشور که شامل یک صلیب سفید در میان آن است، قدیمی ترین پرچمی در جهان است که از سال 1821 تا به حال استفاده می شود. صلیب سفید این پرچم را در پرچم کشورهای انگلیس، سوئد، نروژ، فنلاند و ایسلند هم می توان دید.

کشور پادشاهی دانمارک بعد از کشور ژاپن دارای قدیمی ترین خاندان پادشاهی است. دانمارک از حدود دوازده هزار و پانصد سال پیش مسکونی بوده و پیشینه ی کشاورزی در این سرزمین به سه هزار و نهصد سال پیش از میلاد بازمی گردد. به باور تاریخ دانان، پیش از مهاجرت مردم دانمارکی که گروهی از ژرمن ها هستند، قوم دیگری از ژرمن ها به نام ژوت ها به این منطقه آمده بودند و ژوتلند و جزایر پیرامون آن را مسکونی کرده بودند. ژوت ها به همراه آنگل ها و ساکسون ها سه قوم نیرومند ژرمن در زمان خود به شمار می آمدند.

دیدن سمبل کشور دانمارک در رویا می تواند، به خاطرات گذشته ی شما نیز اشاره داشته باشد. این رویا می تواند به ایده آل های شما از زندگی در یک جامعه ی پر ثمر اشاره داشته باشد. در عین حال چنین رویایی از شما می خواهد تا پیش از جامعه، تغییرات مثبتی را در دیدگاه ها و افکار خود ایجاد کنید تا بتوانید تغییر را در اطراف خود نیز مشاهده کنید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...