تعبیر خواب دادگاه

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب دادگاه

دادگاه در تعبیر خواب با سمبل هایی مثل قاضی، وکیل، قضاوت و عدالت و جرم مرتبط است. تمام انسان هایی که در چنین خوابی مشاهده می کنید سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودتان هستند. اگر انسان هایی که در خواب مشاهده می کنید را در زندگی بیداری نیز بشناسید، برای فهم معنای سمبلیک و دلیل حضور آن ها در خواب، توجه داشته باشید که در هنگام تجسم آن شخص، چه احساس یا خاطراتی در شما زنده می شود.

فردی که در خواب مشاهده می کنید، سمبل آن بخش از افکار شماست که با آن خاطره یا احساس خاص گره خورده است. فضایی که در دادگاه مشاهده می کنید استعاره از فضای فکری شماست. این خواب می تواند نشان دهنده ی یک درگیری فکری باشد که هم اکنون و در زندگی بیداری با آن رو به رو هستید.

این خواب از شما می خواهد تا با مسائلی که در شما ترس و اضطراب یا احساس عذاب وجدان را ایجاد کرده اند رو به رو شده و به شیوه ای منطقی درباره ی تناقضات فکری خود قضاوت کنید. اجازه ندهید که این افکار، در زندگی روزمره سرکوب شوند و فکر کردن به آن ها را در اولیت قرار دهید.

دادگاه می تواند به ترس شما از مورد قضاوت واقع شدن اشاره داشته باشد. مثل زمانی که از خودتان میپرسید که آیا کار هایی که در گذشته انجام داده ام یا تصمیماتی که اتخاذ کرده ام درست بوده است؟

کتاب تعبیر خواب اماکن

برای دانلود کتاب تعبیر خواب اماکن می توانید از لینک زیر استفاده کنید: 

https://brooca.ir/product/دانل...

اگر در جریان خوابی با موضوع دادگاه، دچار ترس یا استرس یا نگرانی شوید، نشان دهنده ی نوعی هیجان کنترل نشده است که آرامش روانی شما را در زندگی بیداری سلب کرده و به طور غیر مستقیم در حال تاثیر گذاشتن بر تصمیمات و عملکرد شماست. این خواب پیامی از جانب ناخودآگاه شماست مبنی بر این که منشا افکار آزار دهنده ی خود را پیدا کرده و مانع از تداوم آن ها شوید.

این کار باعث می شود تا اعتماد به نفس تازه ای کسب کرده و احساس مثبتی نسبت به خودتان پیدا کنید.

تعبیر خواب دادگاه طلاق: تفاوتی ندارد که در دادگاه چه افرادی در حال طلاق گرفتن هستند. همان طور که گفته شد، تمام انسان هایی که در خواب مشاهده می کنیم، سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودمان هستند. طلاق می تواند به جدا شدن و عدم علاقه ی شما به پیگیری اهداف و انگیزه هایی که سابقا در زندگی داشته اید اشاره داشته باشد.

این خواب از شما می خواهد تا دلیل دلسردی خود از این هدف را شناخته و با دیدی منطقی درباره ی منشا انگیزه های خود قضاوت کنید. همچنین این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید که این جدایی ها یا تغییر کردن عقاید و افکار، در شما احساس فقدان ایجاد کند یا باعث شود احساس بدی نسبت به خودتان پیدا کنید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...