تعبیر خواب جزیره

نوشته شده توسط:ارغوان | ۱ دیدگاه

تعبیر خواب جزیره

جزیره سمبل افکاری محافظت شده ، دست نخورده و فراموش شده است .

جزیره ای که در رویا می بینید ، حوزه ای از افکار محافظت شده  و مسکوت مانده است که تا به امروز ، تمایلی برای برملا ساختن آن ها نداشته اید . هر چند این افکار و گرایشات در شما وجود داشته .

 این ذهنیات می توانند ماهیتی مثبت یا منفی داشته باشند و این موضوع به تحیلی که از جزئیات این رویا صورت می گیرد مربوط است .

به طور مثال اگر در رویا ، از بودن در جزیره ، احساس خوبی نداشته باشید ، این جزیره ، سمبل احساسات و افکار منفی شماست .

یکی از مشخصه های جزیره ، احاطه شدن توسط آب هاست . در تعبیر خواب روانشناسی ، آب سمبل "احساسات" شناخته شده و جزیره ، به آن دسته از افکاری اشاره دارد که فرد ، تحت تاثیر احساسات ، از بررسی و واکاوی آن ها غافل مانده است .

اگر در خواب به جزیره ای تبعید شدید ، یا پس از غرق شدن کشتی یا قایق ، از روی ناچاری وارد جزیره شدید ، این خواب به شرایط روحی شما ، در شرایط حاضر ، و در زندگی واقعی ، اشاره دارد .

 ممکن است هم اکنون احساس کنید که مجبور به پذیرش افکار یا شرایطی شده اید که هیچ گاه تمایلی به آن ها نداشته اید . به طور مثال در محیطی کار یا زندگی می کنید که عقایدشان با شما در تضاد است . این خواب ، یادآور احساس بدی است که بر شما غلبه یافته است .

 با دیدن این خواب از خودتان بپرسید که در حال حاضر و در زندگی بیداری ، چه افکار یا اشخاص جدیدی به زندگی شما وارد شده اند و چه تاثیری بر شما نهاده اند ؟ معاشرت با کدام یک از این افراد ، احساسی منفی را در شما ایجاد می کند ؟ چگونه ، احساس می کنید که این افراد یا موقعیت ها در حال تغییر کنش و عملکرد شما هستند ؟ آیا نگرانی و بدبینی شما منطقی است ؟

 • مرجان براتی

  مرجان براتی

  • ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۹:۲۵:۰۵

  سلام خسته نباشید من خواب دیدم همراه دوستم از یک کوه پلکانی که تو مشهد هم وجود دارد بالا میریم یادمه قبلش تو یه عروسی بودم به همراه خانوادم بعد اومدم رو این کوه همراه دوستم شروع به بالا رفتن جمعیت خیلی زیادی هم داشتن بالا میرفتن ابرهای خیلی خوشگلی اونجا بود انگار که داری روی ابرا راه میری و کنار پات هستن یهو دیدم همه ابرا ناپدید شدن یهو همه جا سکوت شد من گفتم الان زلزله میشه و چند ثانیه بعدش یه کوهی که اونطرف بعد و از ما فاصله داشت کوه آتشفشان شد و منفجر شد و همه لرزید من نگران خانوادم بود که انگار اونطرف کوه که عروسی بود مشغول جشن بودن به همراه دوستم از پله ها رفتیم پایین همه جا خیلی شلوغ بود و هر چند دقیقه یکبار مواد مذاب یک جا می‌ریخت و همه جا میلرزید و اونجارو خراب می‌کرد انگاری چن نفر میرفتن زیر آوار بعد من تونستم بچه خواهرمو که 6 سالشه پيدا کنم دستشو گرفتم بردم بعد هم مامانم و خاهرمو پیدا کردم از اونجا بردمشون تو خیابون گفتم باید بریم به اون ساختمون بلند برسیم بعد از خواب پریدم و بیدار شدم این خوابم مال روز سه شنبه حدودای ساعته 5و نیم یا 6 عصر بود قبل اذان مغرب

  پاسخ مدیر (arghavan ):   سلام برای دیدن تعبیر خوابتون به لینک زیر مراجعه کنید:
  https://www.aquatabirkhab.ir/posts/307147-تعبیر-خواب-با-موضوع-کوه-آتشفشانی