تعبیر خواب جاده

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب جاده_ مسیر _ راه

جاده ای که در رویا می پیمایید ، اشاره به مسیر کلی زندگی شما دارد. در واقع این خواب ، سمبلی قوی و شناخته شده است که ابعاد مختلفی از شخصیت و شیوه ی فکری اشخاص را بازنمایی میکند .

جاده ای خاکی ، سمبل شیوه ی فکریه سنتی رویا بین است .

فضای اطراف جاده ، نحوه ی مدنیت و زندگی اجتماعی فرد را نشان میدهد . به این ترتیب ، جاده ای با مناظر طبیعی و بدون دستکاری ، سمبل مدنیت پذیری سنتی و فردی کهنه اندیش است .

پیمودن جاده ای در تاریکی ، نشان دهنده ی وضعیت ناشناخته است . در واقع این خواب فردی را نشان میدهد که شناخت جامعی از نحوه ی فکری و اهداف خود ندارد و با اطلاعات کم ، قصد پیمودن مسیری پر از ریسک را دارد .

تعبیر خواب دو راهی

این خواب نشان میدهد که شما در شرایطی قرار می گیرید که باید بین دو یا چند موضوع مهم ، انتخاب تاثیر گذاری را انجام دهید . این خواب مختص زمانی است که زندگی رویابین در معرض تغییرات مهمی است که به دست خود او و به واسطه ی اراده و انتخاب او صورت می گیرد .

این خواب از انتخابی مهم خبر میدهد که تمام زندگی و آینده ی فرد را دچار تغییر کرده و تمام جنبه های زندگی فرد را تحت تاثیر قرار میدهد .

خواب دو راهی ، مربوط به زمانی است که فرد ، در زندگی بیداری ، اصطلاحا بر سر دو راهی قرار گرفته و ناگزیر از پیمودن یک مسیر است .

تعبیر خواب تقاطع

تقاطع حالتی از مسیر است که دو راه یا جاده ، با یکدیگر برخورد میکنند . این خواب نشان دهنده ی تصمیمات مهم است . در واقع زمانی که رویابین در شرایطی قرار میگیرد که باید تصمیم مهمی را اتخاذ کند .

وقتی رویابین با سمبل تقاطع رو به رو میشود ، اشاره به دوره ای از زندگی او دارد که مجبور به سنجش دقیق گزینه های مختلفی دارد که پیش رویش قرار گرفته است .

تعبیر خواب اتوبان _ بزرگراه

بزرگراه ، سمبل مسیر و طریق اصلی زندگی رویابین است . در صورت دیدن این رویا ، به وضعیت و جزئیات بزرگراه دقت کنید . این جزئیات ، اطلاعات دقیقی درباره ی مسیر کنونی زندگی شما به دست میدهد .

در واقع وضعیت بزرگراه در رویای شما ، رابطه ی مستقیمی با نحوه ی برخورد و دیدگاه شما در مواجهه با ابعاد مختلف زندگی دارد .

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...