تعبیر خواب پرتگاه

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب پرتگاه

فضایی که در خواب مشاهده می کنید تصویرگر فضای فکری شما در حال حاضر و در زندگی بیداری می باشد. ممکن است در این زمان احساس کنید که در برخی زمینه ها، مثل احساسات و عواطف یا موقعیت شغلی در لبه ی یک پرتگاه قرار گرفته اید و داشته های مادی یا معنوی شما در معرض سقوط است. بسیار اهمیت دارد که در هنگام دیدن این خواب چه احساسی را تجربه می کنید و شرایط به چشم شما چه رنگ و بویی دارد. اگر این خواب برای شما استرس یا وحشت آفرین باشد، نشان دهنده ی احساس شوکی است که در مواجهه با احساسات آنی یا تغییرات در شما ایجاد شده است. ممکن است فردی باشید که به طور مداوم خود را در معرض خطر و مشاهده ی اتفاقات غیر قابل پیش بینی احساس کنید. این خواب از شما می خواهد تا این ترس کاذب را در خود مهار کرده و اجازه ندهید که تداوم این افکار، داشته های شما را تهدید کند.

اگر در خواب در لبه ی پرتگاه نوعی احساس ناامید و یاس را تجربه کنید این خواب می تواند به احساس بی دفاع بودن یا بی انگیزگی در پیگیری برخی اهداف در زندگی بیداری اشاره داشته باشد. ممکن است در این زمان احساس کنید که فاصله ی زیادی بین شما و خواسته های مهم شما وجود دارد و این دلسردی شما را از ادامه ی مسیر باز داشته باشد. این خواب از شما می خواهد تا افکاری که در شما این احساس دلسردی و یاس را ایجاد کرده اند را شناخته و اجازه ندهید که ناامیدی شما را در این مرحله از زندگی متوقف سازد. از خلاقیت و افراد الهام بخش برای گذر از دوره ای استفاده کنید که به نظر می رسد همه چیز به پایان رسیده است.

تعبیر خواب پرتگاه کوه: کوه در تعبیر خواب روان شناسی با مفهوم سختی، مسیر های دشوار و پروژه های پیچیده ای که برای خود در نظر گرفته اید مرتبط می باشد. زمانی که در خواب، خود را با پرتگاه کوه رو به رو می بینید و در این خواب احساس ترس و تهدید را تجربه می کنید، این خواب به نگرانی و ترسی اشاره دارد که هم اکنون در شما ایجاد شده است. شما ممکن است در رابطه با پیگیری برخی اهداف و انگیزه ها کاملا ناامید شده باشید. این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید که این ترس در شما تداوم پیدا کرده و شما را از پیگیری اهداف و خواسته هایتان باز دارد. همچنین این خواب از شما می خواهد تا متوجه مسیر دشواری که طی کرده اید باشید و بدانید که تلاش های شما بی نتیجه نبوده و پیمودن این مسیر دشوار از کمتر کسی ساخته است. لازم است تا در این زمان قدر تلاش های خود را دانسته و از تجاربی که در طول پیموندن مسیر کسب کرده اید برای برون رفت از احساس دلسردی و یاس کنونی استفاده کنید.

تعبیر خواب از پرتگاه افتادن: ممکن است در این زمان خود را تحت فشار استرس ها یا نگرانی های جدی احساس کنید. این خواب از شما می خواهد تا از موقعیت ها، انسان ها یا شرایطی در شما احساس ترس یا ناامیدی ایجاد می کنند فاصله گرفته و به آرامش روانی خود توجه داشته باشید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...