تعبیر خواب آلمان

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب آلمان

آلمان کشوری در قاره ی اروپا است. بسیار اتفاق می افتد که در رؤیاهای خود به کشورهای مختلف سفر کرده و خود را در جغرافیایی مشاهده کنیم که در واقعیت اطلاع زیادی درباره ی آن نداشته یا هرگز به آن کشور سفر نکرده ایم. چنین رؤیایی با مفهوم سفر گره خورده است. سفر نیز در رؤیا به تغییرات مربوط به فضای فکری یا عمومی زندگی رؤیابین اشاره دارد.

کشوری که در رؤیا مشاهده می کنید بیان کننده ی این موضوع است که فضای فکری شما در کدام جهت در حال تغییر است. آلمان پرجمعیت ترین کشور اروپا است. برای درک مفهوم این رؤیا به احساس خود در هنگام دیدن خواب توجه داشته باشید. هم چنین اهمیت دارد که کشور آلمان را در کدام دوره ی تاریخی مشاهده می کنید.

رمی ها اولین گروه از انسان های متمدن بودند که در آلمان ساکن شدند. تا سال 800 میلادی آلمان حکومت مقتدری نداشت و مورد تاخت و تاز همسایه ها بود. در این سال شارلمانی توانست کشورهای رم را متحد کند، اما این اتحاد کوتاه مدت بود. از سرزمین های متعلق به وی سه پادشاهی شکل گرفت که یکی از آن ها به آلمان امروزی ختم می شود. اولین پادشاه آلمانی زبان در این سرزمین لودویگ شاه آلمانی بود. دیگر کشورها از آن پس مردم این سرزمین را با زبان آلمانی می شناختند.

پس از این دوره حکومت به امپراتوری مقدس روم رسید، این دوره که شامل قرون وسطی می شود با قدرت گرفتن کلیسای کاتولیک همراه بود. ظهور کلیسای پروتستان و مارتین لوتر را می توان از رویدادهای مهم آن زمان بر شمرد. به این ترتیب دیدن چنین سمبلی در رؤیا می تواند به دیدگاه های عقیدتی شما و موانع و ایده هایی که پیش روی خود مشاهده می کنید اشاره داشته باشد. در اوایل قرن نوزدهم امپراتوری پروس از اتحاد مناطق آلمانی در کنگره ی وین شکل گرفت.

انسان هایی که در چنین رؤیایی مشاهده می کنید سمبل ابعاد مختلف شخصیت شما هستند که ممکن است به تازگی و در زندگی بیداری در شما شکل گرفته باشند و هنوز از ماهیت آن ها مطلع نباشید. با پایان جنگ جهانی اول قیصر مجبور به استعفا شد، این دوره تا برآمدن فاشیسم را دوران جمهوری وایمار می نامند.

آلمان می تواند به تلاش شما برای کسب دیدگاه ها و تفکرات جدید درباره ی زندگی اشاره داشته باشد. زمانی که در رویا با سمبل آلمان رو به رو می شوید یعنی در تلاش هستید تا دیدگاه عمیق تری نسبت به زندگی پیدا کرده و با دیدگاه منطقی تری درباره ی دیدگاه ها و جهان بینی های متفاوت قضاوت کنید.

شما در تلاش هستید تا یک برابری فکری و چینش دوستانه بین افکار متضاد پیدا کنید. افکاری که ممکن است در حالت عادی و صورت عرفی، به هیچ شکل با هم مطابقت نداشته یا به سازگاری نرسند. این رویا از شما می خواهد تا در بیان دیدگاه های متفاوت و جدید خود با شجاعت برخورد کرده و اجازه بدهید که افکار و متفاوت به گونه ای مسالمت آمیز در درون شما رشد کرده و موجب تعالی فکری شما شوند.

این رویا از شما می خواهد تا در صورت نیاز، با شجاعت و نادیده گرفتن ارزش های کلیشه و غیر منطقی ای که از دیگران به ارث برده اید، به تغییر زندگی خود بپردازید. دیدن این کشور در رویا به شما می گوید که به تاثیر مثبت پذیرش و ایجاد مسالمت بین دیدگاه های مختلف فکری پی ببرید. این کار به شما کمک خواهد کرد تا به شخصیت قوی تری تبدیل شوید. به راحتی و با سرعت بیشتری مهارت های خود را گسترش دهید. مساله ای که بسیاری از افراد در حالت عادی درباره ی تاثیر آن ناآگاه هستند.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...