تعبیر خواب آرامگاه

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب آرامگاه

آرامگاه در اینجا، اشاره به محل دفن افراد سرشناس و شناخته شده دارد و می تواند متفاوت از سمبل قبرستان ظاهر شود. به طور مثال رو به رو شدن با آرامگاه یک شاعر یا نویسنده ی سرشناس، بیش از آن که احساس ترس، نگرانی یا پوچی را در فرد ایجاد کند، می تواند طبع شاعرانه و ادبی او را زنده کند. از این رو بسیار اهمیت دارد که در خواب، با آرامگاه چه فردی رو به رو می شوید، معماری آرامگاه چه احساسی را در شما زنده می کند و چه نقاط مشترکی بین شخصیت خود و فرد دفن شده در آن آرامگاه احساس می کنید.

آرامگاه می تواند به احساس یا استعدادی اشاره داشته باشد که هم اکنون در شما بی اثر شده و سال هاست که از آن بی بهره اید اما یادآوری آن اتفاق برای شما همچنان الهام بخش و ارزشمند است. به طور مثال توانایی هایی که در فرد، بر اثر کهولت سن، بی استفاده شده اند. این خواب می تواند به شما اعتماد به نفس داده و احساس امیدواری و ارزشمندی را در شما زنده کند.

آرامگاه به محل آسایش و انفعال افکاری اشاره دارد که احتمالا مدت زیادی با آن ها مبارزه کرده اید و از به نتیجه رسیدن آن ها ناامید شده اید. در این خواب ممکن است در تحلیل و پرسش دوباره درباره آن افکار و ایده های مرده بپردازید. این معنا قوی تر هم می شود اگر در خواب مشاهده کنید که فرد مدفون در آرامگاه زنده میشود و یا قصد زنده شدن یا سخت گفتن را دارد.

آرامگاه به ایده هایی اشاره دارد که مدت زیادی است توسط شما یا دیگران نادیده گرفته شده باشند. ملاقات این آرامگاه می تواند برای شما الهام بخش بوده. ممکن است در این زمان و در بحران های فعلی به ارزش این ایده های به خاک سپرده شده پی برده باشید. این خواب از شما می خواهد تا این ایده ها را شناخته و مجددا از آن ها استفاده کنید.

اگر در خواب مقبره ی فردی ناشناس را مشاهده کنید در حالی که می دانید آن شخص تاثیر گذار و مهم بوده است، باید توجه داشته باشید که این خواب به توانایی های شما اشاره دارد که از آن ها بی اطلاع بوده یا به آن ها بی توجه بوده اید. با دیدن این خواب درباره ی چیز های مهمی که در گذشته دفن کرده و از آن ها گذشته اید کاوش کرده و دوباره از آن ها استفاده کنید. این توانایی های فراموش شده می توانند راه گشای شما برای کسب و کاری جدید یا پرداختن به هنری ارزشمند باشند.

اگر در خواب با آرامگاهی خالی رو به رو شوید، این خواب به زمینه هایی که برای انفعال ایجاد کرده اید اشاره دارد. ممکن است در این زمان با پرداختن به فعالیت های حاشیه ای و غیر مهم از اهداف و توانایی های اصلی خود غافل شده باشید. و این غفلت نوعی استرس و نگرانی را برای شما ایجاد کرده باشد یا احساس کنید که حرفه ی شما در خطر بی رونق شدن قرار دارد.

اگر در خواب با نوعی از آرامگاه های مرموز که دارای راهرو ها و حوزه هایی با معماری به خصوص هستند رو به رو شوید، باید توجه داشته باشید که شما در حال کاوش در بخش های مختلفی از افکار و ایده های خود هستید که به این شکل ترسیم و تصور شده اند. در تحلیل این خواب به احساسات و انگیزه تان از حضور و قدم زدن در آرامگاه توجه داشته باشید. چیز هایی که در جریان این خواب می بینید، هر یک سمبل بخشی از مسائل و دغدغه ها و ایده هاییست که در زندگی واقعی دارید.

رو به رو شدن با آرامگاه یادمانی، مانند آرامگاه هایی که صرفا تزئینی بوده و چند متر بالا تر از آرامگاه اصلی ساخته شده اند، سمبل هویت سازی و تقدیس مسائل یا افرادی دارد که هم اکنون بی اثر بوده و ذاتا بی ارزش هستند. ممکن است در این زمان درگیر تعصباتی بی مورد یا افکار بی ارزشی شده باشید که از دیگران به شما ارث رسیده. ضمیر شما با تجسم این خواب به شما یادآور می شود که این افکار و ایده های ارثی، حقیقتا نمی توانند به شما کمک چندانی کرده و شما را از چالش های فعلی برهاند.

مشاهده ی آرامگاه های صخره ای یا مقبره ای که در کوهستان واقع شده است، اشاره به توانایی ای دارد که با زحمت و تلاش بسیار به دست آورده اید و ممکن است در این زمان از آن ها غافل شده باشید. ممکن است لازم باشد تا در این زمان به سراغ این توانایی ها رفته و با احیای آن ها به دنبال راه های برون رفت از مشکلات فعلی خود در زندگی بیداری باشید. هر چند که احیای آن ها برای شما کمی مشکل باشد اما این خواب به ارزش واقعی آن ها در منظر شما اشاره دارد. ممکن است این توانایی از طرف دیگران دست کم گرفته شود اما در حقیقت برای شما منافع زیادی را در پی داشته باشد.

مشاهده ی آرامگاهی که در آن سمبل های ارزشمندی مانند طلا و نقره مدفون شده باشد، اشاره به منافعی غیر قابل پیش بینی دارد که در اثر مراجعت شما به توانایی های فراموش شده تان عایدتان خواهد شد. ممکن است در این زمان این عایدی های برای شما قابل پیش بینی و تجسم نباشد و بسیار بعید به نظر برسند. اما این خواب پیامی از طرف ضمیر ناخودآگاه شماست که ارزش نهفته در این توانایی ها را احساس می کند و از شما می خواهد تا درباره ی آن ها تفکر و کاوش بیشتری داشته باشید. ضمیر ناخودآگاه این منافع را به صورت گنج هایی نشان داده که شما را به طور ناگهانی تحت تاثیر قرار می دهد. همان طور که در واقعیت، گنج ها مرموز و غیر قابل پیش بینی هستند و گاها به طور غیر منتظره ای کشف می شوند.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...