تعبیر خواب نقاشی

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب نقاشی

تفاوتی ندارد که شما در دنیای واقعی حقیقتا یک نقاش باشید یا خیر. نقاشی و کنش ها و موقعیت های مربوط به آن، سمبل هایی بسیار رایج هستند که می توانند در خواب هر فردی ظاهر شوند. مهم ترین ویژگی نقاشی این است که کاری خلاقانه می باشند و افراد به کمک پرداختن به نقاشی، به بازنمایی افکار، عقاید و عمیق ترین احساسات خود می توانند بپردازند. نقاشی ها از موضوعات متنوعی برخوردارند و می توانند با حضور در خواب، احساسات بسیار زیادی را تداعی کنند. اما صرف دیدن یک نقاشی در خواب می تواند به تلاش ناخودآگاه شما برای اشاره به احساسی باشد که در گذشته ی شما ریشه داشته و همچنان در حال تاثیر گذاری بر زندگی روزمره و تصمیمات شما می باشد.

نقاشی ها معمولا مدت زیادی به صورت یک یادگاری باقی می مانند و به سبب بیان سمبلیک و بصری، تمام افراد قادرند تا با آن ارتباط بگیرند بدون که آن درگیر محدودیت های زبانی شوند. به همین دلیل است که زندگی اجتماعی ما انسان ها از گذشته تا کنون تا حد زیادی به نقاشی ها وابسته بوده است. می توان گفت که نقاشی ها شامل احساسات یا مفاهیمی مقدم بر کلام هستند. همان گونه که بشر پیش از یادگیری علم کلام یا نوشتن، قادر به نقاشی بوده است.

کودکان ما نیز قبل از نوشتن، قادر هستند تا نقاشی هایی را ترسیم کنند. اما پس از ترسیم نقاشی ها ما قادر خواهیم شد که به شکل عمیق تری به توصیف یک احساس یا مفهوم بپردازیم. این ویژگی ها و تاثیر نقاشی ها قادر است تا اطلاعات زیادی درباره ی نحوه ی تکامل ما انسان ها آشکار سازی کند.

ما ابتدا می بینیم و سپس توصیف می کنیم. ما ابتدا خواب ها را میبینم و سپس به تفکر در آن ها می پردازیم. ما ابتدا نقاشی ها را می بینیم و سپس به مفهوم آن ها می اندیشیم. ما ابتدا فیلم ها را میبینم و سپس آن ها را نقد می کنیم. ما ابتدا بسیاری از پدیده های هستی را می بینیم و سپس این امکان به ما دست خواهد داد تا در مورد چیستی و ماهیت آن ها تفکر کنیم. همچنین ما انسان ها از چنین اصطلاحی استفاده می کنیم: شنیدن کی بود مانند دیدن!

به این معنی که دیدن مستقیم بسیار کامل تر، موجز تر و تاثیر گذار تر از گزارش های کتبی یا شفاهی می باشد. اگر در خواب با سمبل نقاشی رو به رو شدید، این خواب می تواند پیامی از جانب ناخودآگاه شما باشد مبنی بر این که: زمان آن رسیده است تا به تفسیر برخی احساسات و احوالات خود بپردازید که پیش از این به صورت ناخودآگاه صرفا در قالب رفتار یا کارهایی بروز میداده اید. این کار می تواند با مرور برخی خاطرات یا یادداشت های قدیمی، یا کارهای هنری ای که در گذشته انجام داده اید محقق شود و شما را به اطلاعاتی درباره ی خودتان برساند که برایتان مفید خواهد بود.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...