تعبیر خواب مترسک بخش دوم

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب مترسک بخش دوم 

ممکن است در خواب خود مشاهده کنید که یک مترسک قادر به حرکت یا حرف زدن است، این خواب می تواند به این معنا باشد که شما به مقدار زیادی نگران محافظت از خود یا منافعتان در مقابل شرایطی هستید که بدبینی شما را بر می انگیزد. انرژی بسیار زیادی که در مورد ایجاد یک محدوده ی امن برای خودتان صرف کرده اید، در خواب به صورت مترسکی هوشمند ظاهر شده است.

هوشمندی در نتیجه ی همکاری الگوریتم های در هم پیچیده به وجود می آید. به طور مثال الگو یا الگوریتم هایی که یک روبات انسان نما از آن ها استفاده می کند به مراتب پیچیده تر از الگوریتم ها یا الگوها یا فرمان هایی است که موجب کار کردن یک دستگاه آب میوه گیر می شود. ما انسان ها نیز از الگوریتم های بسیار متنوع و پیچیده ای تشکیل شده ایم که ذهن ما را در نهایت ایجاد کرده اند و می توان این الگوریتم ها را معادل مفاهیمی مثل احساسات در علم روان شناسی به حساب آورد.

ما انسان ها می توانیم اراده به طراحی و ساخت ماشین ها یا ابزار هایی ببندیم که خود دارای الگوریتم هایی هستند. ما این الگوریتم ها را برای این ابزار ها طراحی می کنیم. طبیعتا باید یک الگوریتم در روان یا ذهن ما وجود داشته باشد یا قادر به درک آن باشیم تا بتوانیم آن را مجددا طراحی کرده و به دست ساخته ی دیگری اهدا کنیم. سمبل مترسکی که خود به تنهایی قادر به انجام کارهایی می باشد یا قادر به حرف زدن است، می تواند نماد یکی از آن دست ساخته های شما باشد که لزوما ماهیت فیزیکی ندارد. به طور مثال یک رفتار خاص را طراحی می کنید تا با اجرای آن در موقعیت های مختلف، بتوانید از خود در مقابل دیگران محافظت کنید.

پس می توان اینطور استدلال کرد که مترسکی که در خواب مشاهده می کنید جزوی از ذهن شماست. چنانچه در خواب خود از دیدن مترسک بترسید یا رفتار هایی را از مترسک مشاهده کنید که باعث احساس ناامنی و وحش شما شود به این معناست که در طراحی این ابزار دچار اشتباه شده اید و قادر به کنترل یا استفاده از این ابزار در جهت درست نیستید. به طور مثال افراد دچار پارانویا نمونه ای از چنین افرادی هستند.

بدبینی ساخته شده درون ذهن این افراد دچار اشتباهاتی شده است که زندگی را برای این افراد دشوار کرده است. این افراد یا باید این ابزار را به طور کلی نابود کنند یا از نو به طراحی آن بپردازند و ایرادات آن را برطرف کنند. به هر صور چنانچه سمبل مترسک را به صورت ناراحت کننده یا وحشت آور در خواب خود مشاهده کردید، توصیه می شود تا از نو به طراحی این مدل بپردازید و اجازه ندهید که احساس بدبینی یا ترس باعث شود تا روش های مخربی را برای محافظت از خود در پیش بگیرید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...