تعبیر خواب نی

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب نی

نی در خواب می تواند در قالب های مختلف ظاهر شود، در هر صورت زمانی که از نی صحبت می کنیم، اشاره به استوانه ای تو خالی داریم که غالبا از یک گیاه به دست آمده و کاربرد های مختلفی مثل نوازندگی یا وسیله ای برای خطاطی پیدا کرده است. نی در اشکال سنتی آن از گیاه نی به دست می آید. در فرهنگ عمومی، نی سمبل انسان غریب و دور افتاده از وطن است. اما زمانی که در خواب خود با سمبل نی رو به رو می شوید، به این معنا نیست که در آینده از وطن خود دور شده و دچار غربت می شوید بلکه این خواب اشاره به حالتی روانی دارد که در حال حاضر و در زندگی بیداری با آن رو به رو هستید. بسیار اهمیت دارد که در طول دیدن این خواب، چه چالش هایی را تجربه می کنید و چه احساساتی بر شما غلبه پیدا می کند و واکنش شما در هنگام دیدن نی چیست.

خوابی با موضوع نی می تواند به استعداد درونی شما برای شروع کسب و کار ها یا موقعیت هایی اشاره داشته باشد که کمک می کند از لحاظ مادی نیز پیشرفت کنید. این خواب از شما می خواهد تا این قدرت درونی که می تواند ریشه ای شهودی داشته باشد را شناخته و دست کم نگیرید.

اگر نی را در کنار آب یا درون آب مشاهده کنید باید بدانید که آب در تعبیر خواب روان شناسی، اشاره به احساسات و ناخودآگاه انسان دارد. این خواب از شما می خواهد تا افکار و ایده هایی که باعث می شوند ایده های فکری خود مانند ذوق نوشتن یا کار های هنری را بروز دهید را شناخته و مهارت های مرتبط با این استعداد ها را در خود تقویت کنید. این کار به شما کمک می کند تا احساس بهتری نسبت به خودتان داشته باشید و همچنین از چالش های فعلی خود در زندگی بیداری عبور کنید.

خوابی با موضوع نی از شما می خواهد تا قدرت های فکری و روانی خود را به کار بسته و از قدرت حس ششم خود برای درک مسائل یا مفاهیمی در زندگی استفاده کنید که درک آن ها برای دیگران دشوار است. این کار به شما کمک می کند تا در شرایطی که احساس ناامید یا یاس غلبه پیدا می کند، همچنان امیدی واری خود را حفظ کرده و اجازه ندهید که شرایط دشوار، قدرت روانی شما را مختل کند یا احساس انفعال را در شما ایجاد نمیاد.

در مجموع می توان گفت که خوابی با موضوع نی می تواند تا حد زیادی به الهامات و دریافت های شهودی فرد اشاره داشته باشد که در حال قدرت یافتن و به نتیجه رسیدن هستند هر چند که فرد ممکن است این قدرت را ها منفعل شده بداند یا در خود دست کم گرفته باشد. این خواب از فرد می خواهد تا قدرت خود را قدر دانسته و از آن برای رسیدن به آرامش فکری و رها شدن از احساس سردرگمی استفاده کند و اجازه ندهد که قضاوت ها یا افکاری که از محیط منفی به او تحمیل می شوند، تمرکز او را مختل کند.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...