تعبیر خواب نرده

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب نرده

فضایی که در خواب مشاهده می کنید، استعاره از فضای فکری شماست. نرده در حالت عادی سمبلی روزمره محسوب می شود که ممکن است در زندگی واقعی و مدرن نیز تا حد زیادی کاربرد و اهمیت خود را از دست داده باشد. اما امکان دارد که در خواب خود، نرده را به شکلی مشاهده کنید که توجه شما را به خود جلب کند.

مثل دیدن نرده با رنگ یا علامتی خاص. نرده در تعبیر خواب می تواند با سمبل هایی مثل دیوار، فاصله، خانه، حیاط و مرز مرتبط باشد. بسیار اهمیت دارد که نرده در خواب شما چه نقشی را ایفا می کند. اگر نرده را در خواب خود مانند یک مانع برای رسیدن به مطلوب خود مشاهده کنید، استعاره از یک مانع فکری است که هم اکنون و در زندگی بیداری با آن رو به رو هستید.

این خواب از شما می خواهد تا محدودیت های ساخته ی فکر خود را شناخته و به شیوه ای منطقی از آن ها عبور کنید. همچنین رنگ نرده هایی که در خواب مشاهده می کنید، تا حد زیادی در تعبیر خواب شما موثر خواهد بود.

تعبیر خواب رنگ کردن نرده: این خواب می تواند به تلاش شما برای ایجاد یک مانع یا جلوگیری از وقوع یک اتفاق که احساس می کنید می تواند امنیت و آرامش فکری شما را مختل کند اشاره داشته باشد. این خواب از شما می خواهد تا مسائلی که فکر کردن به وقوع آن ها در شما احساس ترس را ایجاد می کند و هم اکنون به طور غیر مستقیم در تلاش هستید که با آن ها مبارزه کنید را شناخته و به شیوه ای منطقی با آن ها رو به رو شوید.

در واقع اجازه ندهید که ترس های بی منطق، ذهن شما را انباشت کرده و آرامش فکری شما را مختل کنند.

تعبیر خواب نرده ی سفید: رنگ سفید در تعبیر خواب روان شناسی، با مفاهیمی مثل هویدا و واضح بودن، علامت پاکی و صلح مرتبط می باشد. این خواب از شما می خواهد تا محدوده ی خود را شناخته و همان طور که شما به خودتان اجازه نمی دهید که به محدوده ی دیگران وارد شوید، اجازه ندهید که دیگران نیز، حریم خصوصی شما را نقض کرده و آرامش روانی شما را مختل کنند.

تعبیر خواب نرده ی کهنه: کهنگی در خواب می تواند استعاره از افکار و ایده هایی پوسیده ای باشد که دیگر از ارزش ها و انگیزه های شما دفاع نکرده و استفاده از این ایده ها، در شما احساس ناامنی را ایجاد می کند. نرده های کهنه می تواند نشان دهنده ی ارزش های ارثی و پوسیده ای باشد که خود را با شرایط زندگی جدید وفق نداده اند.

این خواب پیامی از جانب ناخودآگاه شماست مبنی بر این که، این افکار پوسیده را شناخته و با دیدی منطقی با آن ها رو به رو شوید. شاید لازم باشد تا به سمت ایده های جدیدی رفته و روش متفاوتی را در پیش بگیرید. این کار به شما کمک خواهد کرد تا آرامش روانی خود را تا حد زیادی تضمین کنید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...