تعبیر خواب مترسک

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب مترسک

مترسک از ابتکارات انسان در بهبود زندگی کشاورزی بوده و چنین سمبل هایی می توانند اطلاعات جالبی از نقاط قوت و ضعف و نیاز ها و خواسته های انسانی ارائه دهند. اما در ابتدا باید با علت ساخته شدن مترسک و سمبل های مرتبط با آن تا حدی آشنا شویم.

مترسک وسیله ای برای محافظت از زمین زراعی است. زمین زراعی در حالت سمبلیک، تصویرگر کدام عنصر روانی شما می باشد؟ آن چه در حال کشت و پرورش آن در خاک وجود خود هستید.

ذهن و روان ما از پیچیدگی منحصر به فردی برخوردار است و در صورت قرارگیری در شرایط و زمان مناسب می تواند تاثیرات خاصی نیز بر روی دنیای اطرافمان داشته باشد.

باید آگاه باشید که در خاک روان خود در حال پرورش چه هستید و در عین حال از آنچه که می کارید، به درستی محافظت کنید. غرایز و نیاز هایی در روان ما هستند که می توانند مانند کلاغ و گنجشک، انرژی و قدرت ما را مورد حمله قرار داده و فرسوده کنند. به همین علت است که در تفسیر سمبل حیوانات، اغلب گفته می شود که سمبل غرایز درونی خودمان هستند و لازم است نحوه ی کنترل و تربیت یا اهلی کردن آن ها را بشناسیم. از این قدرت ها سو استفاده نکنیم و به آن ها احترام بگذاریم.

مترسک می تواند نوعی انگیزه یا ایده باشد که در لحظات حمله ی افکار منفی یا تشویش آفرین، شما را در مسیر پیشرفت و رشد نگه داشته و مانع از به هدر رفتن زحمات شبانه روزی شما خواهد شد.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...