تعبیر خواب ماشین

نوشته شده توسط:ارغوان | ۱ دیدگاه

تعبیر خواب ماشین

ماشین در رویا، توانایی شما برای نشان دادن جایگاه و قابلیت تان در شرایطی که نیازمند کنترل و احساس مسئولیت شماست را بازگو میکند.

ماشین نشان دهنده ی ظرفیت وجودی فرد است و با توجه به شمایل و رنگ ماشین ، تعبیر های متفاوتی نیز میپذیرد . هنگام دیدن این خواب، به کنش خود در کنترل ماشین دقت کنید . کنش شما نشان دهنده ی توانایی شما در به دست گرفتن و استفاده از ظرفیت های وجودی شماست .

قرار گرفتن در ماشین افراد دیگر، و حرکت ماشین ، اشاره به این موضوع دارد که شما تحت تاثیر افکار و کنش های دیگران قرار میگیرید . در این رویا، مسیری که طی میکنید ، رفتار های درون ماشین ، و صحبت هایی که صورت میگیرد، بیانگر نقطه ضعف ها و ویژگی های رفتاری شماست .

در این هنگام تصادف با ماشین افراد دیگر، بیانگر ناکارآمد بودن افکاری است که از اشخاص دیگر کسب کرده اید . این خواب از شما میخواهد که به خودتان برگردید و دست از رفتار های تقلیدی بردارید .

خراب شدن ماشین اشاره به نقصی است که در رفتار شما یا دیگران ایجاد میشود . این سمبل ، تنش آفرین به نظر می رسد . در صورت دیدن این خواب، عامل گرفتاری و گره شخصیتی را کشف کنید و برای اصلاح آن تلاش کنید .

پارک کردن ماشین ، نشان دهنده ی سرسپاری و واگذاری امور به دیگران است . در صورت دیدن این خواب درباره ی وظایف خود و دیگران در محیط کار بازنگری انجام داده و اطمینان حاصل کنید که افراد به اندازه ی کافی مسئولیت پذیر هستند ؟ در غیر این صورت ، از کنترل امور غافل نمانید .

ماشین نماد هماهنگی بین اجزا برای داشتن عملکردی کارآمد است . داشتن ماشین در خواب، مسئولیت آفرین و تعهد آور است .

ماشین رویکرد و کنش شما نسبت به مسائل روزمره را نشان میدهد .

در صورت دیدن خواب ماشین ، در مورد ماشین شخصیت خود به جست و جو بپردازید. آیا شناخت کافی از این ظرفیت ها در شما وجود دارد ؟ و آیا توانایی کنترل خود در مواجهه با تنش ها و گذر از مسیر های دشوار زندگی را دارید ؟

 • آرزو آریایی منش

  آرزو آریایی منش

  • ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۰۴:۲۱:۱۶

  اگر در خواب کنار درگذشته ایی ک در زمان حیات علاقه شدیدی بین ما بود چیه.
  من ارتباط بسیاری با درگذشتگان دارم و بارها خواب پدرشوهرمو دیدم.
  یکبار درخواب در ماشین باهم رانندگی میکردیم و من خوشحال از اینکه کنارم هست.

  پاسخ مدیر (arghavan ):   سلام تعبیر خوابتون رو می تونید از لینک زیر مطالعه کنید:
  https://www.aquatabirkhab.ir/posts/310442-%D8%AA%D8%B9%D8%A8%DB%8C%D8%B1-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%A8-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D9%88%D8%B6%D9%88%D8%B9-%D9%81%D8%B1%D8%AF-%D8%AF%D8%B1%DA%AF%D8%B0%D8%B4%D8%AA%D9%87