تعبیر خواب لباس

نوشته شده توسط:ارغوان | ۱ دیدگاه

تعبیر خواب لباس

لباسی که در خواب میپوشید ، بیانگر شخصیتی است که از خود به دیگران نشان می دهید . لباس بیانگر ویژگی های شخصیتی شماست که نمود پیدا کرده و نقاط قوت و ضعف شما را بروز می دهد .

در تعبیر این خواب، نوع لباس، جنس و رنگ آن نیز تاثیر گذار است .

پوشیدن لباسی غیر متداول و عجیب، یا لباسی که برایتان مناسب نیست ، بیانگر این معناست که در زندگی واقعی سعی دارید شخصیتی را از خود بروز دهید که با حقیقت و ماهیت وجودی شما همخوانی ندارد .

https://www.instagram.com/ap.style99/
فروشگاه لباس زنانه برند اروپایی

کاربر عزیز، اسپانسر این مطلب فروشگاه apstyle می باشد. برای خرید از این فروشگاه بر روی عکس یا اینجا کلیک کنید.

اگر در خواب، لباس شما مناسب موقعیتی که در آن قرار گرفته اید نباشد ، نشان دهنده ی این است که در زندگی واقعی ، رفتار مناسب با جمع را نیاموخته اید . این موضوع میتواند در خواب ، تنش آفرین باشد . در صورت دیدن این خواب ، در رفتار خود بازنگری کنید . کدام یک از رفتار های جمعی شما ، تنش آفرین است و شما را دچار استرس شدید میکند ؟

چه ضعف های باعث میشود که از جمع فاصله بگیرید ؟ کدام ویژگی های رفتاری اعتماد به نفس شما را مختل میکند ؟

پوشیدن لباس کثیف و پاره ، بیانگر احساس شما درباره ی نقصان شهرت و اعتبار شماست . در صورت دیدن این خواب، درباره ی ریشه ی وسواس های فکری خود جست و جو کنید . چه عواملی باعث می شود که احساس کنید ، وجهه ی شما دچار خدشه شده ؟ چگونه میتوان این رفتار را برطرف نمود ؟

تعبیر خواب شستن لباس

تعبیر شستن لباس، یا مواجهه با سمبل رخت شویی، اشاره به بعدی از شخصیت شما دارد که سعی در اصلاح رفتار های شما در مقابله با جمع دارد .

این خواب هشداری درباره ی اصلاح رفتار های نامطلوب در دنیای واقعی است .

تعبیر خواب عوض کردن لباس

تعویض لباس اشاره به ویژگی های  درون شخص دارد . در این زمان شما حس میکنید که ویژگی یا رفتاری باید به کلی در شما تغییر پذیرد .

رنگ لباس ها در خواب ، ویژگی های متفاوتی را بازگو میکند . لباس سیاه نماد ویژگی مجهول و ناشناخته و از طرفی لباس سفید نماد صداقت ، شناخت و واضح بودن رفتار است .

لباس زرد نماد انفعال و بی تفاوتی است .

  • saramdeh

    saramdeh

    • ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۲:۱۸:۰۲

    سلام خسته نباشید، خواب دیدم تو جمع فامیل هستم و قراره تو مجلس عروسی شرکت کنیم که نمیشناختمش. دختر خاله هام و دختر داییم لباس خیلی خوبی پوشیده بودن که من متوجه شدم لباسشون بچه گانه هست و به سنشون که بزرگسال هستند نمیخوره و همینطور از کلاه گیس استفاده کردند یکیشون قهوه ای و دختر خاله هام مشکی و به موهاشونم گل سر های بچه گانه زدند. وقتی دیدم بهشون گفتم که نباید این لباسارو بپوشن و ازشون خواستم که عوض کنن ولی کسی به حرفم اعتنایی نکرد بعد دیدم زنداییمم که خیلی لباس شیکی پوشیده بود به من با لبخند تحقیرآمیزی نگاه میکرد و بعد به لباس خودم نگاه کردم و متوجه شدم که یه لباس سفید و پاره و کثیف از جنس متقال تنمه که اصلا مناسب جشن نبود خیلی ترسیدم برای همین بلند شدم رفتم بازار لباس نو بخرم از دو تا یقه اسکی صورتی و سبز خوشم اومد که قیمتشون تخفیف خورده بود و خواستم بخرم و پولو دادم که فروشنده دبه کرد و گفت قیمتش بیشتره ولی من نمیتونستم تحمل کنم سرم کلاه بزاره داشتم باهاش جر و بحث میکردم که از خواب بلند شدم.