تعبیر خواب لباس استادی

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب لباس استادی

بسیار اتفاق می افتد که در خواب، خود را در موقعیت ها یا جایگاه هایی مشاهده کنیم که در زندگی بیداری اطلاع یا حتی علاقه ای نسبت به آن ها نداریم. لباس استادی در خواب می تواند به تلاش درونی شما برای یاد گرفتن یک مفهوم جدید اشاره داشته باشد که باعث می شود از چالش های فعلی خود در زندگی بیداری گذر کنید.

تفاوتی ندارد که لباس استادی در خواب شما متعلق به چه کسی است، در تعبیر خواب روان شناسی، تمام انسان هایی که به هر نحوی در خواب ما ظاهر می شوند، سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودمان هستند. برای این که دلیل حضور دیگران را در خواب خود درک کنید، توجه داشته باشید که این اشخاص، چه ارتباطی با چالش ها و مشکلات فعلی شما در زندگی دارند؟ تجسم این افراد، چه احساس، فکر یا خاطره ای را در شما زنده می کند؟ این افراد چگونه می توانند الهام بخش شما برای برون رفت از چالش های فعلی در زندگی بیداری باشند؟

خوابی با موضوع لباس استادی، به طور مستقیم با سمبل لباس مرتبط است. لباس در تعبیر خواب روان شناسی اشاره به استایل و ظواهر اخلاقی ما برای حضور در اجتماع دارد. حال ممکن است این ظواهر را کسب کرده باشیم و از آن ها بی اطلاع باشیم یا در تلاش باشیم که به این استایل جدید دست پیدا کنیم.

همان طور که لباس ها در دنیای واقعی، جایگاه و ماهیت ما را نشان می دهند و لباس های هر شغل متناسب با روزمره و مسئولیت های آن شغل خاص تدارک دیده شده اند، لباس های شغلی زمانی که در خواب ظاهر می شوند، از شما می خواهند تا زمینه های ذهنی و روانی خود را پیش از حضور در موقعیت ها در نظر گرفته و نوعی آماده سازی قبلی انجام دهید. آیا شما آمادگی لازم برای رفتن به محل کار را کسب می کنید؟ یا آیا زمانی که قصد پرداختن به پروژه ای جدید را دارید، چالش ها و دغدغه های محیط خانه را کاملا به فراموشی می سپارید؟ این یک اصل مهم در پرداختن به کار هایی است که ممکن است به طور روزمره یا بر اساس یک ریتم تکراری به آن ها بپردازیم اما در طولانی مدت تضمین کننده ی درآمد، امینت شغلی یا پایداری روابط ما خواهند بود.

با این حساب، لباسی که باید متناسب با هدف و شرایط محیط بر روان و ذهن خود بپوشانید را شناخته  و از این طریق، حضور و تمرکز خود را تقویت کنید. اگر قصد دارید به نوشتن کتاب خود بپردازید یا مطالعه ی مستمر در زمینه ای خاص را شروع کنید، این کار را یک بیهودگی و حرکت خنثی در نظر نگیرید. صد البته پرداختن به هر کاری از شما انرژی خاصی را سلب می کند و کار های به ظاهر تکراری در طولانی مدت ثمر بخش خواهند بود. خوابی با موضوع لباس استادی از شما می خواهد تا مفهوم ایجاد عادت های جدید از طریق پیوستن به چرخه ی تکرار های مثبت را شناخته و از این شیوه به گسترش مهارت های خود در زمینه های مختلف زندگی بپرازید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...