تعبیر خواب کارت ملکه تاروت

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب کارت ملکه تاروت

کارت های تاروت از گذشته های دور، برای استفاده های مختلفی مثل بازی، جادو، طالع بینی و فال، مورد استفاده قرار می گرفته اند. این کارت ها به دلیل ارزش سمبلیکی که دارند، در مکاتب مختلف دارای اهمیت بالایی هستند. این موضوع طبیعی است اگر در خواب خود با کارت های تاروت رو به رو شوید حتی اگر اطلاعی از معنا و مفهوم آن ها نداشته باشید.

کارت ملکه ی تاروت، یکی از کارت های مهم در دسته ی آرکانای بزرگ است و جزو 22 کارت اصلی تاروت می باشد. کارت های آرکانای ماژور، به مفاهیم اصلی و تعیین کننده ی زندگی مرتبط می باشند. کارت ملکه، همتراز با کارت امپراتور قرار دارد. اما زمانی که در خواب با این کارت رو به رو می شوید، باید بدانید که این کارت نشان دهنده ی وقوع یک اتفاق در آینده  نیست بلکه تعیین کننده ی مهارت ها یا ویژگی های شخصیتی خودتان است که ممکن است آن را نادیده گرفته باشید.

این کارت می تواند با مفهوم باروری مرتبط باشد. باروری صرفا به معنای تولید مثل نیست و می تواند به فکر یا ذهنی خلاق اشاره داشته باشد که قدرت خود را نادیده گرفته یا حاضر نیست که آزادانه به بروز ایده های خود بپردازد. این خواب از شما می خواهد تا انرژی خلاق خود را شناخته و از آن برای گسترش زمینه های مختلف زندگی خود استفاده کنید.

کارت ملکه می تواند با مفهوم فطرت مرتبط باشد. در واقع شما هم اکنون در حال درک این موضوع هستید که ذات انسان می تواند منشا بسیاری از عقاید و افکار و ایده های جدید باشد که موجب ایجاد فراوانی و آرامش و ثروت در زندگی می شود. این خواب از شما می خواهد تا این جنبه از شخصیت خود را شناخته و به تقویت آن بپردازید.

ممکن است در خواب خود احساس کنید که برای گرفتن فال به نزد یک جادوگر یا فالگیر رفته باشید. در این حالت باید بدانید که فرد فالگیر در خواب شما، سمبل بخشی از شخصیت خودتان است. برای این که دلیل حضور این فرد را در خواب خود درک کنید، توجه داشته باشید که فکر کردن به او، چه احساس یا خاطره ای را در شما زنده می کند یا چه ویژگی های مشترکی با این شخص دارید. این فرد ارتباط نزدیکی با پرسش های و چالش های فکری شما در زندگی بیداری دارد. توضیحات او در مورد فال یا کارت ملکه می تواند به دیدگاه شما درباره ی مهارت ها و ایده هایتان اشاره داشته باشد. خوابی با موضوع فالگیری همچنین می تواند به دیدگاه های شما درباره ی تقدیر اشاره داشته باشد. این که شما چه اندازه به نتیجه ی عملکرد و افکار خود امیدوار هستید.

اگر کارت ملکه را در خواب خود به شکل برعکس یا وارونه مشاهده کنید، این خواب می تواند به احساس وابستگی شما به عقاید و دیدگاه های دیگران اشاره داشته باشد. مانند فردی که ایده های خود را دست کم گرفته و در هر زمینه ای منتظر واکنش و نظر دیگران است. همچنان این سمبل می تواند به افکار سرکوب گرانه ی شما اشاره داشته باشد.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...