تعبیر خواب کارت کشیش اعظم تاروت

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب کارت کشیش اعظم تاروت

کارت های تاروت از دیر باز دارای ارزش و اهمیت جادویی و سمبلیک بالایی بوده اند. کارت کشیش اعظم نیز یکی از کارت های آرکانای بزرگ است که اشاره به جنبه های کلی زندگی و مسائلی دارد که در چرخه ی زندگی می توانند بر انسان غلبه پیدا کرده و عملکرد او را تحت تاثیر قرار دهند. کارت کشیش اعظم هم تراز با کارت راهبه ی اعظم است.

ممکن است در خواب خود در حالی با این کارت رو به رو شوید که در زندگی بیداری، اطلاعی از ماهیت کارت های تاروت نداشته باشید. حتی ممکن است که صرفا در خواب خود، اسم این کارت را بشنوید. در این حالت باید توجه داشته باشید که ماهیت کارت اعظم در واقع بازگو کننده ی چالش ها و حالات روانی شما در حال حاضر و در مواجهه با چالش ها و پرسش های فعلی تان در زندگی می باشد.

کارت کشیش اعظم می تواند به دیدگاه های مذهبی شما اشاره داشته باشد. ممکن است در این زمان در زمینه ی مذهب در حال کسب شناخت و آگاهی های جدید باشید یا در چالش هایی قرار گرفته باشید که با مذهب و اعتقاد مرتبط است. این کارت می تواند بیانگر پرسش یا تمایل شما برای پیروی از گروه یا طرز فکری خاص اشاره داشته باشد. (این گروه صرفا یک گروه مذهبی نیست).

 زمانی که در خواب با کارت کشیش اعظم رو به رو می شوید، باید توجه داشته باشید که گروه های جدیدی که در معرضشان قرار گرفته اید، تا چه اندازه مطابق ارزش ها و معیار های شما پیش می روند. این کارت از شما می خواهد تا از عضویت در جمع ها یا گروه هایی که بر خلاف ارزش های شما هستند خودداری کنید.

ممکن است در خواب خود برای گرفتن فال یا پیدا کردن جواب یک پرسش، با کارت کشیش اعظم رو به رو شوید یا کارتی را مشاهده کنید که احساس می کنید نام آن کشیش اعظم است. این خواب از شما می خواهد تا از خودتان بپرسید، چه چالش ها یا ارزش هایی در حال به بند کشیدن یا به چالش کشیدن شما هستند؟ این ارزش ها چگونه قدرت تصمیم گیری را از شما سلب کرده اند؟ چگونه می توانید به شیوه ای منطقی، ماهیت این ارزش ها یا سنت ها را مورد بازنگری قرار دهید؟

اگر در خواب احساس کنید که فرد دیگری برای شما کارت ها را انتخاب کرده و به تفسیر می پردازد، باید بدانید که تمام انسان هایی که به هر نحوی در خواب ظاهر می شوند، سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودمان هستند. برای این که دلیل حضور دیگران را در خواب خود درک کنید، توجه داشته باشید که فکر کردن به این اشخاص، چه احساس یا فکری را در شما زنده می کند؟ این افراد چگونه با چالش های فکری شما در زندگی بیداری مرتبط می باشند؟

اگر کارت کشیش اعظم را در خواب خود به شکل وارونه مشاهده کنید، این کارت نشان دهنده ی محدودیت هایی است که در ذهن خود ایجاد کرده اید. این کارت همچنین می تواند به تلاش شما برای به چالش کشیدن وضعیت موجود اشاره داشته باشد. وضعیتی که احساس می کنید عادلانه نیست یا لازم است مورد بازنگری قرار گیرد.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...