تعبیر خواب شمع قسمت دوم

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب شمع قسمت دوم 

در سمبل شناسی سنتی، شمع به مفهوم معشوق اشاره دارد اما زمانی که این سمبل در خواب ظاهر می شود، صرفا اشاره به معشوق شما در دنیای واقعی و زندگی عاطفی شما ندارد بلکه می تواند جنبه های وسیع تری از زندگی شما را شامل شود. بسیار اهمیت دارد که در خواب خود سمبل شمع را چگونه و در چه موقعیتی یا با چه رنگی مشاهده می کنید و در حین دیدن این خواب با چه چالش ها یا احساساتی رو به رو می شوید. در حالت کلی شمع می تواند به تلاش شما برای درک انرژی های منفی و ریشه ی به وجود آمدن آن ها در زندگی اشاره داشته باشد. این خواب از شما می خواهد تا به شیوه ای منطقی با این افکار رو به رو شده و به پالایش محیط فکری خود بپردازید. در واقع اجازه ندهید که تداوم افکار منفی، موجب احساس افسردگی یا یاس در شما شود. این تفسیر قوی تر می شود زمانی که شمع را در خواب خود با شعله ای درخشان و خیره کننده مشاهده کنید.

تعبیر خواب شمعدان: شمعدان در خواب می تواند به تلاش شما برای درک و شناخت روحیات و احساسات رمانتیک، نیت ها و اغراض مثبت خود یا دیگر انسان ها اشاره داشته باشد. این خواب از شما می خواهد تا این قدرت درونی را شناخته و از آن برای تعالی فکری و گسترش روابط مثبت خود در زندگی بیداری استفاده کنید.

تعبیر خواب شمع سفید: رنگ سفید در خواب می تواند به مفهوم صراحت و روشنی مرتبط باشد. این خواب از شما می خواهد تا از شهود خود برای درک روحیات و اغراض دیگران استفاده کرده و به این وسیله به روابط خود بروز دهید. همچنین از معاشرت و حضور در جمع هایی که بر خلاف ارزش های شخصی شما هستند خودداری کنید.

تعبیر خواب شمع تولد: تولد در خواب می تواند به احساس تازگی، نو شدن، بازنگری و مدیریت مسیر زندگی اشاره داشته باشد. این خواب از شما می خواهد تا پتانسیل ها و تجربیات جدید خود را شناخته و از آن ها برای تصمیم گیری های جدید در زندگی استفاده کنید.

تعبیر خواب شمع سیاه: رنگ سیاه در خواب می تواند با مفهوم ابهام و عدم قطعیت مرتبط باشد. این خواب از شما می خواهد تا مسائلی که احساس روشن بینی یا آرامش فکری شما را مختل کرده اند به شیوه ای منطقی رو به رو شوید و اجازه ندهید که جهل یا عدم اطلاع قطعی، شما را به سمت گرفتن تصمیمات عجولانه سوق دهد.

تعبیر خواب شمع نذری: این خواب می تواند به برنامه ریزی شما برای رشد فکری یا تعالی معنوی اشاره داشته باشد که موجب می شود تا احساس بهتری نسبت به خود داشته باشید یا مهارت های روانی خود را گسترش دهید. این خواب از شما می خواهد تا ایده های جدیدی که برای مطالعه و کسب شناخت در شما شکل گرفته است را شناخته و از آن ها برای گسترش زمینه های مختلف زندگی خود استفاده کنید.

تعبیر خواب شمع خاموش: این خواب از شما می خواهد تا از پتانسیل درونی خود برای دفع نیرو های منفی و رسیدن به روشن بینی استفاده کنید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...