تعبیر خواب سیگار

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب سیگار

در تعبیر خواب روانشناسی ، سمبل سیگار یا سیگار کشیدن ، به بخش هایی از افکار یا شخصیت رویابین اشاره دارد که دچار ناراحتی و انفعال شده است .

سیگار کشیدن در خواب می تواند نشان دهنده ی بیزاری و نفرت شما از افکار یا افراد خاصی باشد که تمایلی ندارید با آن ها گفت و گو و تبادل نظر داشته باشید .

از طرفی ، سیگار کشیدن می تواند نشان دهنده ی افکاری پوچ یا افسرده کننده باشد که ذهن شما را به خود مشغول کرده و توانایی حرکت و عمل کردن را از شما گرفته است .

سیگار کشیدن در مواردی ، نشان از احساس شکست یا یاسی است که در فرد ، در زندگی بیداری ، به وجود آمده است . با دیدن این خواب ، علت ناراحتی روحی و راه مناسب رفع آن را بجویید .

در دنیای واقعی ، سیگار کشیدن به عنوان عادتی مخرب و آزار دهنده برای دیگران شناخته شده است . به همین ترتیب در خواب ، در مواردی سمبل آن بخش از رفتار ها و عادات ناشایست فرد دارد که اطرافیان او را آزار می دهد و ممکن است رویابین ، حاضر به پذیرفتن و اصلاح این رفتار ها نباشد .

سیگار می تواند اشاره به قضاوت های نادرست و حسی و ذهنی شخص ، درباره ی فلسفه ی زندگی و ناراحتی های حاصل از این نگاه بدبینانه باشد که او را در زندگی بیداری به سمت رفتار های نادرست و مخرب سوق می دهد و یا ممکن است سبب خودخوری و ناراحتی های عمیق روحی او گردد.

این خواب ممکن است در زمانی دیده شود که رویابین در زندگی بیداری ، وقت خود را صرف پروژه یا هدفی کند که در گذشته ، در آن زمینه شکست خورده و در حقیقت این پیگیری را با دلسردی و یاس انجام می دهد .

ممکن است به خاطر تجارب تلخ و ناخوشایند گذشته ، دچار احساس دلسردی یا افسردگی شده باشید و کار و فعالیت خود را از روی اجبار یا ناچاری بدانید . پیام این خواب و به طور کلی خواب هایی که درباره ی دخانیات و مواد مخدر دیده می شوند ، مربوط به بازیابی روحیه ی شادابی و امید ، در انجام امور و کنار گذاشتن عادت های مخرب و ناسالم است .

سیگار کشیدن در مواردی نشان از احساس ناراحتی و انزجار فرد از بابت همراهی با جمع های ناخوشایند و افرادی است که افکار آن ها با فرد رویابین ، مطابقت ندارد .

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...