تعبیر خواب سنگ یاقوت

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب سنگ یاقوت سرخ

سنگ هایی که در خواب مشاهده می کنیم، سمبل استعداد ها و مهارت هایی هستند که در ما وجود دارند اما در حال نادیده گرفتن یا ناچیز انگاشتن آن ها هستیم. برای این که دلیل حضور سمبلیک سنگ ها را در خواب خود درک کنیم باید توجه داشته باشیم که این سنگ در دنیای واقعی و در فرهنگ عمومی، به چه قدرت هایی معروف است و خواص درمانی آن چیست.

در واقع از زمان های گذشته، سنگ ها بر اساس میزان سختی و ارزش درمانی و تاثیری که در تقویت نیروهای روانی انسان دارند ارزش گذاری شده اند. سنگ یاقوت پس از الماس به عنوان سخت ترین سنگ شناخته شه و رنگ سرخ اناری آن محبوب تر و ارزشمند تر است. زمانی که سنگ یاقوت در خواب ظاهر می شود، یعنی شما نیازمند یک کمک یا یک نیروی تقویت کننده هستید که به شما کمک کند تا از بحران ها یا چالش های فعلی خود گذر کرده و به موقعیت های جدیدی از زندگی خود منتقل شوید. این خواب به شما می گوید یا یاقوت درون خود را شناخته و آن را به کار گیرید. این ارزش درونی ممکن است مانند یک یاقوت دفن شده، نادیده انگاشته شود.

زمانی که در خواب خود با سنگ یاقوت رو به رو می شوید، به این معنا نیست که پس از بیدار شدن به تهیه ی این سنگ پرداخته و از آن استفاده کنید. تمام پدیده هایی که در خواب مشاهده می کنیم دارای مفهومی سمبلیک هستند و قدرت این سنگ در شما موجود است. بخشی از افکار و استعداد های شما مانند یاقوتی که در خواب مشاهده می کنید، به مرور زمان و با زحمت خودتان شکل گرفته است. مثل مهارتی که به مرور زمان کسب کرده اید و دیدگاه های جدیدی نسبت به زندگی را در شما شکل داده است اما به دلایلی مانند عدم اعتماد به نفس یا خود کم بینی، آن را دست کم گرفته اید. این خواب پیامی از جانب ناخودآگاه شماست مبنی بر این که این یاقوت و ثروت درونی را قدر دانسته و اجازه ندهید که نادیده گرفتن آن، موجب ایجاد احساس ضعف و بدبینی در درون شما شود.

تفاوتی ندارد که در خواب شما، سنگ یاقوت متعلق به چه کسی است. تمام انسان هایی که در خواب مشاهده می کنیم، سمبل ابعاد مختلف شخصیت خودمان هستند. برای این که دلیل حضور سمبلیک دیگران را در خواب خود درک کنید، توجه داشته باشید که فکر کردن به این اشخاص، چه احساس یا فکری را در شما زنده می کند؟ این افراد چگونه با چالش ها و مشکلات فعلی شما در زندگی بیداری مرتبط می باشند؟ چگونه می توانید از درسی که از این اشخاص می گیرید، به عنوان یک منبع الهام بخش برای برون رفت از مشکلات فعلی خود استفاده کنید؟

اگر در خواب مشاهده کنید که فردی به شما یاقوت هدیه می دهد، نشان دهنده ی آن است که از موقعیت های جدیدی که موجب تقویت مهارت های روانی و اعتماد به نفس شما می شوند استفاده کرده و از آن ها برای گسترش زمینه های مختلف زندگی خود استفاده کنید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...