تعبیر خواب روزنامه

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب روزنامه

روزنامه و مجلات ، منابع نشر اطلاعات و اخبار ، در مورد افراد و اتفاقات مهم و تاثیر گذار هستند . غالب خواب هایی که در مورد روزنامه ها می بینیم ، سمبل منابع گوناگونی هستند که دیدگاه های ما درباره ی زندگی و جهان هستی را شکل می دهند . این موضوع اهمیت دارد که در رویا ، در چه شرایطی ، با سمبل روزنامه مواجه می شوید و از دیدن آن چه احساسی پیدا می کنید . روزنامه را با چه نیتی مطالعه می کنید و هدف شما از ورق زدن روزنامه چیست ؟ آیا اسم روزنامه را به یاد می اورید؟ مطالب روزنامه برای شما یادآور چه گرایشاتی است؟ اخباری که در روزنامه مطالعه می کنید چه تاثیری بر شما می گذارند ؟ و ...

این خواب نشان می دهد که ممکن است در این زمان ، ذهن شما درگیر انتخاب میان گرایشات سیاسی و فکری باشد . ممکن است احساس کنید که هنوز اطلاعات کاملی برای پذیرش یک تفکر خاص را ندارید .

اگر در رویا قادر به خواندن یا درک مطالب روزنامه نباشید ، به این معناست که شما احساس می کنید که قدرت درک و هضم افکار جدید را ندارید . یا دانش شما برای درک این افکار به اندازه ی کافی نیست .

این خواب از شما می خواهد که به ادراک خود اهمیت دهید و بدون توجه به قضاوت و نگاه دیگران ، افسار افکار و گرایشات خود را به دست بگیرید . ممکن است در این زمان ، به دلیل اعتماد به نفس پایین ، توانایی های فکری خود را دست کم گرفته باشید و خود را مقحور افکار ناشناخته بدانید .

اخباری که مطالعه می کنید میتوانند سمبل اطلاعات و افکار جدیدی باشند که بر روی تصمیمات و اهداف شما تاثیر منفی گذاشته اند و عملکرد شما را در زندگی بیداری مختل کرده باشند . در مجموع این خواب ها از شما می خواهد که دلایل بدبینی و وقفه ی خود را پیدا کرده و از توجه به اطلاعات و گرایشات نادرست و شبهه دار خودداری کنید .

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...