تعبیر خواب دفتر خاطرات

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب دفتر خاطرات _ دفتر وقایع روزانه

این خواب می تواند سمبل خاطرات یا راهی ارتباطی برای کاوش در خاطرات گذشته و عبرت گرفتن از آن ها باشد . خاطراتی که در زندگی بیداری فراموش کرده اید و به آنها توجهی ندارید ، از این طریق یادآوری می شوند . گاهی اوقات این خواب، محرک خلاقیت شماست و از شما می خواهد که احساسات و افکار خود با به شیوه ای هنری و ادبی ابراز کنید .

یادداشت ها و نوشته ها و خاطراتی که در رویا مشغول مطالعه ی آن ها هستید ، غالبا پیغامی از طرف ضمیر ناخودآگاه شما هستند .

این خواب در مواردی شما را به تهیه ی لیست ها ، فهرست ها و یادداشت هایی در زندگی بیداری دعوت می کند . این لیست ها می توانند در امور روزمره به شما کمک کنند . مانند لیست خرید ، کار های عقب افتاده ، کار های هنری ناتمام و برنامه های بلند مدت و کوتاه مدت شما .

با دیدن این خواب توجه داشته باشید که در رویا چه یادداشت هایی را می بینید یا می نویسید ؟ موضوع این نوشته ها چیست ؟ این نوشته ها سمبل چه چیزی هستند و به شما چه کمکی می کنند ؟ با دیدن این یادداشت ها چه احساسی به شما دست می دهد ؟

اگر در خواب فردی را در حال نوشتن یادداشت مشاهده کنید ، آن فرد سمبل بخشی از احساسات شماست که نیازمند بروز و توجه است .

اگر در خواب مشغول مشاهده ی نوشته هایی خط خورده و یادداشت های بد خط باشید ، این خواب نشان دهنده ی احساسات و افکاری هستند که سانسور میشوند و فرد از ابراز ان ها دچار ناراحتی و استرس میشود .

این خواب از شما میخواهد که از فرصت هایی که پیش می آید برای ابراز احساسات و ناراحتی های فکری خود استفاده کنید و نگرانی های فکری را از خود دور کنید . نوشتن همواره راهی موثر برای رها شدن از چالش های فکریست و می تواند بسیار الهام بخش باشد .

اگر در خواب ، دفتر خاطرات فرد مورد علاقه ی خود را مشاهده کنید، خواب از شما می خواهد که به گذشته و ریشه ی علاقه مندی های خود توجه کنید و دلیل علاقه مندی های خود را پیگیری کنید . آیا در این زمان، دلیل منطقی و مناسبی برای دوست داشتن این اهداف یا خواسته ها دارید ؟ و ریشه ی پیگیری و علایق شما چیست ؟ آیا این زمینه های منطقی هستند یا خیر ؟ چه درسی از مرور این خاطرات می گیرید ؟

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...