تعبیر خواب دسبتند (زیور آلات)

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب دستبند (زیورآلات)

دستنبند و دیگر زیورآلات معمولا احساس مثبتی را در ما ایجاد می کنند. آن ها اشیایی هستند که ما بر حسب سلیقه از آن ها استفاده می کنیم. این اشیا گاهی برای ما از ارزش معنوی بخصوصی برخوردارند یا یادآور یک احساس و خاطره ی بخصوص در زندگی ما می باشند. اما زمانی که در خواب ظاهر می شوند، تماما دارای مفهوم سمبلیک خواهند شد.

دیدن یک دستبند در خواب می تواند به آن دسته از انگیزه های روانی ذهنی یا معنوی شما اشاره داشته باشد که قدرت خلاقیت و شیوه ی تاثیرگذاری و مدیریت شما بر زندگی را هدایت یا حمایت می کنند. چون دستبند از زیور آلات مربوط به اندام دست می باشد. اندام های بدن، زمانی که در خواب ظاهر می شوند یا موضوع بحث قرار می گیرند نیز دارای مفهوم سمبلیک می شوند. دستبندی که در خواب مشاهده می کنید نماد انرژی و طرز فکری می باشد که در حال تاثیر گذاشتن بر عملکرد شماست.

تفاوتی ندارد که در خواب شما، این دستبند متعلق به چه کسی می باشد. در تعبیر خواب روانشناسی، انسان هایی که در خواب مشاهده می کنیم، سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودمان هستند.

برای این که دلیل حضور دیگران را در خواب خود درک کنید، توجه داشته باشید که فکر کردن به آن ها چه احساس، فکر یا خاطره ای را برای شما زنده می کند؟ به طور مثال فردی که در خواب از او یک دستبند هدیه می گیرید، می تواند نماد منبع الهام بخش شما برای یافتن یک انگیزه ی جدید در زندگی باشد.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...