تعبیر خواب انگشتر جادویی

نوشته شده توسط:ارغوان | ۱ دیدگاه

تعبیر خواب انگشتر جادویی

انگشتر ها، زیور آلات محبوبی هستند که از دیرباز در شکل های مختلف ساخته می شوند. این زیور آلات کوچک نقش مهمی در افسانه های مختلف داشته اند. برخی دارای قدرت های ارزشمند بوده و برخی به عنوان سمبل تاریکی و ظلمت شناخته شده اند. یک فرمول کاربردی برای تفسیر جواهراتی که در خواب می بینید این است که به اندام مربوط به جواهرات توجه داشته باشید. ما از انگشتر بر روی انگشتان خود استفاده می کنیم. در زندگی روزمره به واسطه ی انگشتان خود، کارهای ارزشمند و ظریفی را انجام می دهیم که از هر موجودی ساخته نیست.

انگشتان سمبل اراده و قدرت تاثیرگذاری و ظرافت طبع ما جهت اعمال خارق العاده هستند. البته که ما می توانیم از این توانایی در جهت ایجاد تاثیرات منفی در دنیای اطراف خود استفاده کنیم. تاثیرات بسیار سیاه و پلیدی که از هر جانداری ساخته نیست. حال دیدن جواهرات در خواب به چه معناست؟

جواهرات، مخصوصا جواهرات جادویی، قدرت مضاعفی هستند که به آن اندام خاص و ماهیت سمبلیکش اعطا می شود. پس یک انگشتر جادویی در خواب می تواند نماد شانسی باشد که در زندگی بیداری به شما اعطا شده تا بر دنیای اطراف خود تاثیر گذار باشید. آیا ماهیت این قدرت را می شناسید؟

ممکن است شما در دنیای واقعی یک نویسنده یا فرد هنرمند باشید. این خواب همچنین می تواند نوعی هشدار باشد از جانب ناخودآگاه شما مبنی بر این که از فرص هایی که در زندگی دارید در جهت ایجاد انرژی و تاثیرات مثبت استفاده کنید. احساسی که ایجاد می کنید، بر شما نیز تاثیر خواهد گذاشت و ناگهان شما را در بر خواهد گرفت.

 • ادا

  ادا

  • ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۱۲:۱۴:۰۹

  سلام من خواب دیدم خالم یک انگشتر داده به من و گفت که این رو بر روی هر چیزی بگیری تموم میشه اون موقع داداشم داشت گریه میکرد من انگشتر رو جلوش گرفت دیگه گریه نکرد بعد یه بارون شدید اومد من انگشتر رو رو به آسمون گرفتم و بارون تموم شد بعدش با دختر داییم رفتیم مغازه من اون انگشترم یه نگین گنده کرمی داشت روش اون نگین گم شد و من هرچی گشتم پیداش نکردم و اگه اون نگین نبود کار نمیکرد

  پاسخ مدیر (arghavan ):   سلام دوست عزیز، تعبیر خواب شما در سایت قرار گرفت. از لینک زیر میتونید مطالعه اش کنید:
  https://www.aquatabirkhab.ir/posts/308171-تعبیر-خواب-با-موضوع-انگشتر-جادویی