تعبیر خواب ویلون

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب ویلون

ویلون یک ابزار موسیقی  زهی می باشد. بسیار اتفاق می افتد که در رویا یکی از آلات موسیقی را مشاهده می کنیم یا صرفا صدای این ابزار را می شنویم. همچنین ممکن است بدون این که در دنیای واقعی با این ابزار سر و کار داشته باشیم یا آموزش قبلی دیده باشیم، به نواختن ماهرانه ی آن ها بپردازیم.

پیش از توضیح خاص ویلون باید بدانیم که موسیقی به جریان روحیات و افکار ما اشاره دارد. در جهان بینی چینی، موسیقی بی کلام، خالصانه ترین روش ابراز درونیات انسان ها شناخته شده که به آن ها کمک میکند تا به شکلی بی مشقت و در عین حال موجز به بیان احساسات خود بپردازند.

زمانی که در رویا با موسیقی بی کلام رو به رو می شویم در واقع در حال شنیدن احساسات و جریان حاکم بر روحیات خود هستیم. این خواب از شما می خواهد تا بدون واسطه های کلامی، به درک درونیات خود پرداخته و در صورت شنیدن ذوق، به پرورش آن پرداخته و در صورت شنیدن غم و ناراحتی در جهت زدودن آن بر آیید.

اگر شما در واقعیت یک نوازنده ی ویلون باشید، این خواب به روزمرگی شما در رابطه با خلاقیت و نوازندگی میپردازد. ممکن است در این زمان درگیر یک ایده یا خلاقیت یا چالش جدید در رابطه با حرفه و رشته ی هنری خود باشید. کنش شما در رویا به نحوه ی برخورد و تحلیل شما از این جریان جدید اشاره دارد.

 اما اگر در واقعیت صرفا یک موسیقی دان یا یک نوازنده باشید و کار شما با ویلون مرتبط نباشد، این خواب به ابعاد جدیدی از رشته ی شما اشاره دارد که مشتاق بروز پیدا کردن و پرورش یافتن است. این خواب به شما یادآور می شود که هم اکنون آماده ی پیگیری مسیر های جدیدی هستید که مهارت و هنر شما را گسترش خواهد داد. با دیدن این خواب از خودتان بپرسید که اتفاقات و کنش های شما در رویا، به کدام دسته از تئوری و ایده های موجود در رشته ی موسیقی اشاره دارد؟ چگونه می تواند مهارت خود را در این تئوری ها افزایش دهید؟ کدام دسته از ایده ها و مشغولیت های ذهنی شما با این تئوری ها همپوشانی دارد؟ تسلط یافتن بر این تئوری ها چگونه می تواند به گسترش مهارت شما و بهبود عملکرد شما موثر افتد؟

اما اگر در واقعیت یک نوازنده ی ویلون نباشید ، و در رویا مشغول نواختن ویلون باشید، باید به نوایی که مشغول ساختن آن هستید توجه داشته باشید. اگر در رویا سعی داشته باشید که نوایی شاد را به وسیله ی ویلون بنوازید اما نوای شما نوعی احساس غم را منتقل می کند، این خواب اشاره به اصلی مهم در رسیدن به شادی و رضایت دارد. شادی ممکن است به سختی به دست آید اما رسیدن به آن ممکن است. این خواب از شما می خواهد تا قوانین و جبر های ذهنی خود را کنار گذاشته و درباره ی آن ها تجدید نظر کنید.

 شاید لازم باشد تا درباره ی اصولی که به شما آموزش داده اند بازنگری داشته باشید و متوجه این موضوع باشید که علم در هر زمینه ای همواره مورد آزمایش و تغییر یافتن است. اگر شما به تجربه و آزمایش دست نزنید، نمی توانید ایرادات موجود در این اصول اولیه را شناخته و برطرف کنید. با دیدن این خواب از خودتان بپرسید که در حال حاضر و در زندگی بیداری، در حال تجربه ی کدام دسته از احساسات یا اتفاقات جدید هستید؟ پیشروی در این مسیر ها چگونه به غنای درونی شما کمک خواهد کرد؟ چه هدفی شما را با قدرت بیشتری در این مسیر به پیش می راند؟ چگونه می توانید بر هدف خود بیشتر از قبل متمرکز شوید؟

اگر در رویا صرفا شنونده ی نوای موسیقی از منبعی نا مشخص باشید، باید توجه داشته باشید که این نوا چه احساسی را در شما ایجاد میکند؟ آیا این نوا با نوعی احساس غم همراه است؟ این خواب به شما یاد آور می شود که شرایط و محیط فعلی جوابگوی آرزو ها و احساسات شما نیست. ممکن است لازم باشد تا در مورد انسان هایی که با آن ها در رفت و آمد و معاشرت هستید تجدید نظر کنید.

از طرفی اگر موسیقی ای که در رویا مشغول شنیدن آن هستید نوعی احساس شادی و خرسندی را در شما ایجاد کند، این خواب اشاره به محیط جدیدی دارد که به تازگی متوجه آن شده اید. این محیط می تواند یک محیط دوستانه یا شغلی باشد که باعث خرسندی یا افزایش خلاقیت و مهارت های شما شود. این محیط ها میتوانند کاملا هنری و تئوریک باشند. به هر حال این خواب از شما می خواهد تا بیش از پیش این محیط جدید را شناخته و با آن به هماهنگی برسید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...