تعبیر خواب موبایل

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب موبایل

سمبل موبایل در رویا به شما راه کار هایی را نشان می دهد تا بتوانید ارتباط موثری با درونیات خود برقرار کنید. هر چند این رویا گاهی می تواند به اضطراب درونی شما درباره ی نداشتن مهارت کافی، برای ایجاد ارتباطی موثر با دیگران، در زندگی بیداری اشاره داشته باشد.

افراد بالغ در ارتباط برقرار کردن با دیگران دارای تفاوت هایی هستند که ریشه در کودکی آن ها دارد. به طوری که اگر پدر یا مادر با کودک، ارتباط نزدیک و دوستانه داشته باشند، در مقابل کودک هم همین رفتار را با آنها خواهد داشت، حال اگر پدر و مادر به کودک توجه لازم را نکنند، در این صورت در کودک دو رفتار شکل میگیرد: یکی آنکه دچار اضطراب و سردرگمی می شوند و نارضایتی خود را مستقیم یا غیر مستقیم به خانواده نشان می دهند و یا اینکه کودک از خانواده ی خود دوری می کند.

امروزه ما در دنیایی زندگی می کنیم که ناگزیر از ارتباط با دیگران هستیم. آنچه مسلم است که هیچ کس قادر نیست بدون کمک و مساعدت و ارتباط با دیگران، نیاز های معمولی خود را برطرف سازد. حال سوالی که اینجا مطرح می شود این است که چگونه باید با دیگران ارتباط برقرار کنیم و جهت افزایش این ارتباط، چه کار هایی باید انجام دهیم؟

سمبل موبایل در رویا به شما می گوید که لازم است تا معیار های خود درباره ی نحوه ی ارتباط با دیگران را تعیین کنید. همان طور که یک موبایل در دنیای واقعی، ارتباطات ما در دنیای مجازی را سامان داده و دسته بندی می کند. سمبل موبایل به همان اندازه در رویا مهم است که اختراع موبایل در زندگی انسان های امروزی تاثیر داشته است.

سمبل موبایل به ما یادآور می شود که راه های ارتباط روانی ما با انسان های دیگر، همانند تکنولوژی در حال گسترش و تکامل یافتن است.

تلفن همراه یا گوشی همراه که به آن موبایل هم گفته می شود، وسیله ای است برای ارسال و دریافت تماس تلفنی از طریق ارتباط رادیویی در پهنای وسیع جغرافیایی. منظور از موبایل وسیله ای است که برای اتصال به شبلکه ی تلفن همراه به کار می رود. موبایل اولین بار در سال 1998 تولید شد. گوشی تلفن بی سیم در سال 1973 با وزنی نزدیک به 2 کیلو گرم تولید شد.

موبایل نسل های گوناگونی دارد و توسط شرکت های سازنده ی گوناگونی تولید می شود و به فروش می رسد. در تلفن های همراه به طور معمول یک مجموعه نرم افزار یا سیستم عامل برای کنترل سخت افزار به کار می رود و برنامه های جانبی توسط سیستم عامل اجرا می شوند.

دیدن سمبل موبایل در رویا می تواند به تلاش شما برای ایجاد ارتباط با بخش های فراموش شده ی افکار و روانتان اشاره داشته باشد، هر چند در مواردی می تواند به نگرانی های شما برای ایجاد روابط اجتماعی در دنیای واقعی نیز مربوط شود. موبایل یک سمبل جدید به شما می رود و برای درک مفهوم آن باید با نقش آن در تغییر فرهنگ جوامع، و نقشی که در روابط انسان ها ایفا می کند آشنا شد.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...