تعبیر خواب گذر نامه

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب گذرنامه

گذرنامه یا پاسپورت یکی از مدارک شناسایی رسمی است که از سوی دولت ها برای شهروندانشان صادر می شود. با این مدرک دولت مربوطه از دیگر دولت ها اجازه ی گذر یا ورود به خاک آن کشور را بدهند. به اجازه ای که به این منظور از دیگر دولت ها گرفته می شود روادید یا ویزا گفته می شود. به این ترتیب ویزا در رؤیا می تواند به مفهوم سفر و تمایل به ایجاد تغییر در مسیر زندگی اشاره داشته باشد. این تغییرات می تواند کاملاً فکری یا مربوط به عقاید شما باشد.

دیدن گذرنامه در رویا می تواند به تلاش شما برای ایجاد تغییر در سبک زندگی و افکارتان اشاره داشته باشد. هیچ کس نمی تواند در شما تغییر ایجاد کند مگر خوده شما. اگر خودتان خواستار تغییر نباشید آنگاه هیچ چیز در دنیا نمی تواند شما را مجبور به تغییر کند. در ابتدا باید به خودتان بگویید که با ایجاد تغییر، زندگی من از شرایط فعلی بهتر خواهد شد. به خودتان بقبولانید که همیشه توانایی ایجاد تغییرات مناسب در زندگی را دارید. افکار محدود کننده بزرگ ترین موانعی هستند که شما را از پیشرفت در زندگی دور می کنند.

گذر نامه در رویا از شما می خواهد تا ابتدا افکار محدود کننده ی خود را پیدا کنید تا بتوانید بعدا بر آن ها غلبه کنید. اوضاع زندگی وقتی بهتر می شود که ما بهتر شویم و در خود تغییراتی را ایجاد کرده و برای ایجاد تغییر تمام سعی خود را انجام دهیم. برای تغییر اوضاع و شرایط نامساعد اقدام کرده و مطمئن باشیم که می توانیم آن ها را از بین ببریم. همچنین اجرای راهکار های تقویت مثبت هیچ هزینه ای نداشته و به سن انسان نیز مربوط نمی شوند.

پس از غلبه بر ترس می توان روش های تغییر را اجرا کرد. نخستین گام در تغییر افکار، شناختن آن ها می باشد. تغییر و تحول قانون ثابت و لایتغیر جهان هستی است. همه چیز در حال تغییر و دگرگونی است، آن چه تغییر ناپذیر است، خود تغییر است.

حکایت تغییر و تحول، حکایت همیشگی زندگی انسان هاست. امواج تغییر و تحول در گستره ی زندگی امروزین ما هر لحظه جلوه ای خاص می یابد. امروزه ثابت ماندن، تغییر نکردن و بهبود نیافتن مساوی مرگ است. تحول و بهبود مسابقه ای بدون حط پایان است که دیر زمانی است که شروع شده. ما نیز باید در این مسابقه با تمرینات بیشتر شرکت کنیم.

زمانی که سمبل گذرنامه را در رویا مشاهده می کنید، در حال درک این موضوع هستید که همه به نوعی خواهان تغییر و تحولند. ولی نه در خود بلکه در دیگران. نگاه تیز بین ما همیشه متوجه افراد دیگر است. تغییر و تحول از طریق شانس و اقبال حاصل نمی شود بلکه به مدیریت صحیح بستگی دارد. ما از طریق ذهنمان زندگی خود را مدیریت می کنیم.

ذهن این قابلیت را دارد که بتواند به طور خودکار عمل کند. بیشتر انسان ها به طور ناآگاهانه از ذهن خود استفاده می کنند انگار که ذهن آن ها در حالت خلبان خودکار قرار دارد. ذهن با دریافت اطلاعات از طریق حواس پنجگانه تغذیه می شود. اطلاعاتی که در سنین کودکی از محیط دریافت می کنیم محتوای ذهن ما را تشکیل می دهند به طوری که وقتی دوران کودکی را پشت سر می گذاریم و به بلوغ و جوانی می رسیم، ذهن ما شکل و محتوای خاصی به خود گرفته است.

باور های کودکی بسیار قوی هستند و به راحتی تغییر نمی کنند. این باور های تثبیت شده، سرنوشت بزرگسالی ما را رقم می زنند. از آنجایی که بیشتر این باور ها منفی و محدود کننده هستند، ما در طول زندگی نمی توانیم از حداکثر توانایی های خود استفاده کنیم. اما خوشبختانه ذهن قابل تغییر است و شما می توانید محتوای ذهن، یعنی افکار و باور های خود را متناسب با اهداف و آرزو هایتان تغییر دهید تا بتوانید با شکوفا کردن توانایی های بالقوه تان به آن ها دست پیدا کنید و در مسیر رشد و پیشرفت بیشتر قرار بگیرید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...