تعبیر خواب کفش گشاد

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب کفش گشاد

کفش در تعبیر خواب روان شناسی با سمبل هایی مثل لباس و پوشش بدن مرتبط است. پوشش در خواب، اشاره به پوشش شخصیتی شما دارد. به این معنا که در تلاش هستید تا با چه استایل شخصیتی در جامعه ظاهر شوید و کدام دسته از روحیات خود را به کار گیرید.

کفش گشاد، با نوعی ایراد یا مشکل همراه است، که هم اکنون و در زندگی بیداری، شما را به چالش کشیده است. کفش در تعبیر خواب، با سمبل پا مرتبط است. پا در تعبیر خواب، با مفاهیمی مثل اراده، مسیر حرکت فرد در زندگی بیداری، و امکانات و محدودیت های فرد برای جا به جایی در نقاط مختلف زندگی، مرتبط می باشد.

زمانی که در خواب، کفش گشادی را مشاهده می کنید، باید توجه داشته باشید که آن کفش، به موقعیتی اشاره دارد که برای خودتان در نظر گرفته اید. ممکن است احساس کنید که هم اکنون، اراده و اعتماد به نفس کافی برای حضور در موقعیتی خاص را ندارید یا کار مهمی را اخیرا بیش از اندازه سهل گرفته باشید. بسیار اهمیت دارد که در هنگام پوشیدن کفش گشاد در خواب، چه احساسی را تجربه می کنید.

فرقی نمی کند که در خواب، چه کسی صاحب کفش است زیرا تمام انسان هایی که در خواب مشاهده می کنید، سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خوده شما هستند.

تعبیر خواب کفش گشاد پوشیدن: اگر در خواب خود احساس کنید که مجبور به پوشیدن کفش گشاد هستید، و پوشیدن این کفش باعث ناراحتی شما در حین راه رفتن می شود، به این معناست که هم اکنون و در زندگی بیداری، خود را بیش از حد مسئول می دانید، و احساس می کنید که از وظایف خود، عقب مانده اید.

این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید که سخت گیری بیش از حد باعث شود تا احساس بدی نسبت به خودتان داشته باشید یا دچار عدم اعتماد به نفس شوید.

تعبیر خواب کفش گشاد خریدن: اگر در خواب در حال خریدن کفش باشید، یعنی در تلاش هستید تا در یکی از زمینه های اجتماعی، اعتماد به نفس تازه ای کسب کنید. اگر در خواب احساس کنید کفشی که خریده اید به پای شما گشاد است، باید بدانید که این خواب پیامی از جانب ناخودآگاه شماست مبنی بر این که نسبت به خودتان سخت گیری کمتری لحاظ کرده و از به دوش گرفتن وظایفی که از توان شما خارج است خودداری کنید.

تعبیر خواب کفش نو و گشاد: دیدن کفش نو می تواند به موقعیت های جدیدی اشاره داشته باشد که هم اکنون و در زندگی بیداری، خود را با آن ها مواجه می بینید. این خواب از شما می خواهد تا موقعیت جدید را سنجیده و از پذیرش مسئولیت هایی که از عهده ی شما خارج است خودداری کنید.

در نظر داشته باشید که به هیچ عنوان لازم نیست کاری را انجام دهید که با روحیات شما سازگاری ندارد و آرامش روانی شما هم اکنون در اولویت می باشد.

تعبیرخواب هدیه گرفتن کفش گشاد: انسانی که در خواب به شما کفش را هدیه می دهد، سمبل بخشی از ایده ها و افکار شما در زندگی بیداری می باشد. افکاری که با توانایی های شما سازگار نیست و ممکن است هم اکنون باعث شود تا توقعات نابجایی از خودتان داشته باشید. این خواب از شما می خواهد تا این افکار را شناخته و اجازه ندهید که شما را کنترل کنند.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...