تعبیر خواب کامپیوتر

نوشته شده توسط:ارغوان | ۲ دیدگاه

کامپیوتر

کامپیوتر در سمبل شناسی، پدیده ای نسبتا جدید به حساب

تعبیر خواب کامپیوتر

می آید اما دیدن هر پدیده ای در رویا، معنای بخصوصی دارد. زمانی که در رویا، سمبل کامپیوتر را مشاهده می کنید، ممکن است با مفاهیمی مثل جمع آوری اسناد، حساب و کتاب صحیح، برنامه ریزی، محاسبات منطقی و کارهایی از این قبیل رو به رو باشید.

این موضوع بسیار اهمیت دارد که کامپیوتر در ذهن شما سمبل چیست و در رویای خود از ان چه استفاده ای می کنید؟ کامپیوتر می تواند به تلاش شما برای سازماندهی افکارتان اشاره داشته باشد.

ممکن است هم اکنون، در رابطه با موضوعی خاص، در تلاش باشید تا مدارکی معتبر کسب کرده و نکته ای از قلم نیوفتد. شما می دانید که برای انجام تصمیم گیری نهایی و منصفانه، به تمام داده ها نیاز مندید.

کامپیوتر می تواند به دیدگاه های شما در رابطه با کسب علم اشاره داشته باشد. این رویا تصویرگر فردی است که کسب علم را چیزی فراتر از یادگیری دروس، کسب مدرک تحصیلی و شرکت در امتحانات می داند.

این رویا همچنین می تواند نشان دهنده ی فردی خودآموز، با فردی که معلم خودش است باشد. کامپیوتر گاها می تواند به یک حقیقت مجازی اشاره داشته باشد. موضوعی که صرفا در ذهن شما در جریان است و به هیچ عنوان، نمود خارجی ندارد.

در عین حال این رویا می گوید که موضوع مورد نظر تا چه اندازه برای شما مهم می باشد. این رویا می تواندبه نوعی داشته ی شخصی یا جهان بینی خصوصی اشاره داشته باشد. نوعی دستگاه انتزاعی که به شما کمک می کند تا با چالش های خود رو به رو شوید.

کامپیوتر می تواند به نیاز شما برای انجام محاسبه گری دقیق در زندگی روزمره اشاره داشته باش. این محاسبات همواره در زمینه ی ارقام نیست. شما ممکن است به دنبال معیار هایی ثابت و دقیق در زمینه ی اخلاق باشید، تا همواره شما را در قضاوت افراد کمک کند.

 چالش شما هم اکنون می تواند در رابطه با نحوه ی برخورد با انسان هایی باشد که روزانه، در محیط تحصیلی یا شغلی مشاهده می کنید. شما غالبا آن ها را پیچیده می بینید و در عین حال، در تلاش هستید تا به هویت واقعی آن ها دست یابید.

این رویا می تواند تصویرگر نوعی وسواس و ظرافت، در برخورد با اشخاص باشد. این موضوع بسیار اهمیت دارد که کامپیوتر برای شما سمبل چیست و در زندگی روزمره ی شما چه کاربردی دارد. این رویا می تواند مرتبط با شغل یا استفاده ی روزمره  ی شما از کامپیوتر باشد و گاها صرفا به سرگرمی ها و نحوه ی گذراندن اوقات فراغت شما اشاره داشته باشد.

اگر در رویا مشاهده کنید که رایانه ی شخصی شما هک شده است، این رویا می تواند به نگرانی شما درباره ی حفظ اسرار یا سو استفاده ی دیگران از اطلاعات شخصی و اسرار شما اشاره داشته باشد اما همواره به معنی اطلاعاتی مثل حساب بانکی یا عکس های شخصی نیست، بلکه می تواند به نگرانی شما درباره ی حفظ اسرار درونی تان اشاره داشته باشد.

این رویا می تواند تصویرگر شخصی محافظه کار باشد که علاقه ای ندارد تا درونیات و آرزوها و پروژه های خود را با دیگران در میان بگذارد. این رویا به یک نوع نگرانی غالبا کاذب اشاره دارد که ممکن است در واقعیت شما را محدود  و مضطرب ساخته باشد یا باعث شود شما، ایده های خود را با دیگران در میان نگذارید.

 این رویا از شما می خواهد تا علت وسواس خود را جست و جو کرده و اجازه ندهید که بدبینی شما را مضطرب یا متوقف سازد.

این رویا از شما می خواهد تا دلیل بدبینی خود را درک کرده و از خودتان بپرسید که چه ترسی باعث می شود که احساس کنید دیگران می توانند از ایده ها و افکار شما سو استفاده کرده یا آنها را سرقت و کنترل کنند؟

 • هادی

  هادی

  • ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۴:۴۵:۳۱

  من دیدم کامپیوترم رو دزدیده بودن این چه معنی داره؟

  پاسخ مدیر (arghavan ):   سلام وقتتون بخیر، میتونه اشاره به موضوع مهمی داشته باشه که لازمه ذهنتون رو متمرکز کنید و دوباره مرورش کنید تا بتونید تصمیم خوبی در موردش بگیرید. این خواب مثل زمانیه که مجبوریم یک تصمیم مهم بگیریم ولی جریان اتفاقات و انرژی های منفی اجازه نمیدن تصمیم درستی بگیریم و سعی دارن ما رو تو یه حالت سردرگمی قرار بدن. توجه داشته باشید که تو این دوره از زندگی، نیاز دارید که برای کدوم ارزش یا تصمیم یا عقیده تون وقت بیشتری بذارید؟ و چه مسائلی داره باعث میشه که تمرکزتون خراب بشه؟ این وضعیت ذهنی رو لازمه مدیریت کنید چون به همون اندازه ی که کامپیوتر در واقعیت به بهینه زندگی کردن ما کمک میکنه، ذهن شما هم ممکنه درگیر موضوعی باشه که ارزشمنده و تصمیم گیری غلط در موردش می تونه انرژی و فرصت های مفید زیادی رو هدر بده. اون کاراکتر دزد در واقع نماد همون چالش ها یا فکرای اضافی و مزاحمی هستن که طی این روز ها سعی دارن آرامش ذهنی شما رو خراب کنن و باعث بشن تصمیم غلطی بگیرید. حالا این به شما بستگی داره که چطور ذهنتون رو مدیریت کنید و اجازه ندید که فکرای مزاحم، جلوی تمرکز و تصمیم گیری صحیح شما رو بگیرن.
 • کسری مرادی

  کسری مرادی

  • ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۸:۱۴:۲۴

  ببین من چند تا فایل دارم که تو یه پوشس همشم مربوط به الگریتم و برنامه نویسیه
  همیشه میترسم یکی اون هارو بردا یا گم بشه یا یکی پاره بکنتش یا...
  دیشب هم که خوابیدم خواب دیدم کامپیوترم ویروسی شده این معنیه مثبت داره یا منفی؟

  پاسخ مدیر (arghavan ):   این خواب یه تهدید برای فایلای واقعی شما نیست. می تونه نماد یه جور ویروس ذهنی یا سهل انگاری ساده باشه که برنامه ریزی ذهن خودمون رو تحت تاثیر قرار داده. مثلا یهو وارد یه گروه تلگرامی میشیم و یه ایده ی مشکوک رو از دیگران میگیریم. اگه این ایده رو بدون تحلیل و آنالیز و با بی احتیاطی توی زندگی واقعی بخوایم پیاده کنیم، ذهن می تونه با همچین خواب هایی بهمون هشدار بده.