تعبیر خواب عصا

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب عصا

عصا در رویا می تواند با سمبل معجزه مرتبط باشد و داستان حضرت موسی و تبدیل عصای موسی به اژدها را یادآور شود. این رویا به شما می گوید که قدرت روان و فکر در این زمان بسیار مهم تر از امکانات یکسان می باشد. ممکن است هم اکنون و در زندگی بیداری، خود را در یک مسابقه یا رقابت مشاهده کنید.

زمانی که عصا به عنوان سمبل رقابت ظاهر می شود

 رقابتی که ممکن است ناعادلانه به نظر برسد. ممکن است احساس کنید که شانسی برای موفقیت ندارید. به هر حال این رویا به شما میگوید که قدرتی فراتر از امکانات ظاهری لازم است تا در چنین رقابتی پیروز شوید. این قدرت می تواند مربوط به استراتژی یا قدرت روانی شما برای چاره اندیشی و اظهار ایده های جدید برای عبور از چالش های کنونی باشد.

شما در تلاش هستید تا روی متفاوتی از توانایی و استعداد های خود را نشان دهید اما به نظر می رسد که هنوز اعتماد به نفس کافی را به دست نیاورده اید. این رویا پیامی از جانب ناخودآگاه شما مبنی بر لزوم کسب اعتماد به نفس و شناخت استعداد ها و ایده هایتان می باشد.

زمانی که عصا به عنوان سمبل قدرت ظاهر می شود

عصا سمبلی قدرتمند در شرایط نا برابر است که به شما قدرت می دهد تا خود را به بهترین نحو ابراز کنید. رقابت هر چند دشوار به نظر می رسد اما لازم است تا به پیش رفته و برای اطمینان، توانایی های خود را بیازمایید. از پیش داوری بر اساس ظاهر ماجرا خودداری کنید.

عصا می تواند با احساس ایمان مرتبط باشد و تصویرگر فردی باشد که اعتماد خود به نیرو یا استعداد یا هدف مطلوب بدیهی را از دست داده است. به نظر میرسد که در این زمان، نوعی شک نسبت به ماهیت اهداف و خواسته هایتان پیدا کرده اید. آیا احساس می کنید که در شرایط فعلی، توانایی ها و ایده های شما به اندازه ی کافی موثر نیستند؟

در هر صورت سمبل عصا به شما یادآور می شود که چگونه با حفظ ایمان و روشن بینی خود، خواهید توانست موانع پیش رو را برطرف کنید. عصا نوعی اهرم و کمک بیرونی است که ممکن است از قابلیت های آن اطلاع کافی نداشته باشید یا درک نکنید که در موقعیت های مختلف، چگونه برای شما کارآمد ظاهر خواهد شد.

ارتباط عصا با جهان بینی و نگرش عقلایی

اگر در رویا مشاهده کنید که خودتان یا فرد دیگری با استفاده از عصا دست به کاری خارق العاده می زند، باید بدانید که رویای شما با سمبل اعجاز مرتبط است. این رویا تصویرگر فردی است که به احتمال زیاد ظواهر امر را در نظر گرفته و در جهان بینی خود شیوه ی عقلایی را لحاظ می کند.

 زمانی که در رویا چنین سمبلی را مشاهده می کنید، باید بدانید که هم اکنون در حال آموختن این موضوع هستید که سپردن قضاوت درباره ی فلسفه ی امور به پدیده ی عقل، می تواند بسیار ناکارآمد و حسی باشد. به شکلی که عقل، می تواند به کرار دچار اشتباه شده و دریافت کاملا باطلی از امور را به دست دهد.

منابع ما برای تعقل در امور دریافت حسی می باشد و حواس می توانند به سادگی فریب خورده و به بازی گرفته شوند. زمانی که در رویا با سمبل عصا رو به رو می شوید، به این معناست که قصد دارید تا در مورد جهان بینی خود تجدید نظر کرده و رویه ی متفاوتی را در پیش بگیرید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...