تعبیر خواب طلا

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب طلا

طلا در رویا می تواند با مفهوم سنگ مرتبط باشد. سنگ در حالت کلی اشاره به انسجام و سرسخت بودن دارد. اما سنگ های قیمتی مانند طلا، اشاره به استعداد یا توانایی یا نیرویی قوی اشاره دارد. در دنیای واقعی، میدانیم که سنگ ها ممکن است در اثر یک مسیر طولانی و پیچیده در زیر زمین و کنش های مختلف و با وجود فشار و گرمای زیاد به وجود آمده باشند. با این حساب، دیدن چنین سنگ هایی در رویا می تواند اشاره به توانایی ای داشته باشد که در اثر تلاش و ممارست زیاد به وجود آمده. ممکن است در این زمان و در زندگی بیداری، قدر این توانایی را نداشته و نسبت به آن بی توجه باشید. در این زمان لازم است تا نسبت به مهارت های روانی خود آگاهی بیشتری به دست آورده و آن ها را به کار بگیرید. چالش های فعلی شما در زندگی بیداری، ممکن است به کمک این توانایی ها رفع شوند.

سمبل طلا در رویا شما را تشویق می کند تا از درون به ارزش خود بیافزایید. یا شاید لازم باشد از خودتان بپرسید که ارزش شما در چیست؟ آیا آن اندازه که برای مادیات و دارایی های ظاهری خود ارزش قائل هستید، ابعاد غیر مادی یا توانایی های فکری یا مهارت های دیگر خود را شناخته اید؟

طلا ممکن است در اشکال گوناگون و کاربرد های مختلف در رویا دیده شود. زمانی که طلا به عنوان یک کالای زینتی دیده می شود، اشاره به موضوع یا فکر یا استعدادی دارد که ضمن داشتن ارزش معنوی، باعث ایجاد وجهه ای مثبت می شود. دیدن شمش های طلا به معنی سرمایه ای معنوی یا فکری است که می توانید از آن برای رسیدن به اهداف بسیار متنوعی استفاده کرده یا در طولانی مدت بر روی ارزش آن ها حساب کنید. مانند مهارتی که به مرور زمان به دست آورده اید و ممکن است هم اکنون و در زندگی بیداری متوجه ارزش آن نباشید.

هر یک از زیور آلات نیز با توجه به شکل ظاهری یا این که توجه چه اندامی استفاده می شوند، تعبیر متفاوتی خواهند داشت. گردنبند، می تواند به موضوعی مرتبط با احساسات و ارزش و آرزویی که برای شما به صورت یک راز خصوصی است اشاره داشته باشد.

زمانی که در رویا مشغول خرید و فروش طلا هستید، در حال فکر کردن به مفهوم اعتماد به نفس و غرور هستید. زمانی که در رویا قصد خرید طلا را دارید، به دنبال سرمایه ای معنوی یا فکری هستید که در شما احساس ارزشمند بودن را ایجاد کند. این رویا می تواند با مفهوم خود شناسی مرتبط باشد. شما در این زمان در حال یادگرفتن این مفهوم هستید که با شناختن خود می توانید به توانایی ها و ارزش های درونی خود پی برده و در نتیجه ارزش بیشتری برای خود قائل شوید. اعتماد به نفس می تواند به شما کمک کند تا در شرایط دشوار و تاریک، صبر کرده و به مبارزه ادامه دهید، همان طور که طلا در زندگی بیداری، به عنوان یک نوع از سرمایه گذاری شناخته شده است.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...