تعبیر خواب چادر پوشیدنی

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب چادر

پوشیدنی هایی که در خواب مشاهده می کنیم بسته به کاربرد و تاریخچه ای که در زندگی بیداری انسان ها دارند می توانند معانی گوناگونی نیز بپذیرند. شیوه ی فهم معنی هر پوشیدنی می تواند بسیار ساده باشد. در ابدا شما باید با فلسفه و علت پوشش و لباس آشنا باشید. لباس ها تعیین کننده ی نحوه ی حضور ما در اجتماع و در ارتباط با دیگران هستند. پوشش تعیین می کند که شما در چه سطح و به چه شکل میل دارید که با افراد جامعه ارتباط برقرار کنید همچنین نشان می دهد که چه عادات یا رفتار ها یا سلایقی دارید. لباس ها در خواب به صورت سمبلیک تری ظاهر می شوند و اشاره به این موضوع دارند که شما در طول ماه ها یا روز های اخیر، به چه شکل به بیان نظرات و عقاید خود با انسان ها پرداخته اید و این رویه تا چه اندازه سازنده یا مضر می باشد.

چادر سیاه می تواند به این معنا باشد که در حال فاصله گرفتن از اجتماع و انسان ها و پنهان کردن افکار خود هستید. رنگ سیاه در سمبل شناسی نماد ناشناختگی و مجهول بودن می باشد. بدن شما در خواب، سمبل عادات، رفتار ها و افکار شماست و هنگامی که چادر سیاه بر روی این بدن پوشیده شود، می تواند به این معنی باشد که شما در حال پوشاندن عقاید و افکار خود از دیگران هستید. لازم است تا علت این کناره گیری و میل به انزوا را شناخته و اگر رغبتی به آن ندارید از این رویه دوری کنید. ممکن است شما فردی با افکار مفید و سازنده باشید یا ایده های زیادی در سر داشته باشید اما عدم اعتماد به نفس یا احساس خودکم بینی باعث وقوع این وضعیت شده باشد.

تفاوتی ندارد که در خواب شما چه کسی در حال استفاده از چادر می باشد. انسان هایی که در خواب مشاهده می کنیم، در درجه ی اول، سمبل بخشی از افکار  و شخصیت خودمان می باشند. برای این که دلیل حضور دیگران را در خواب خود درک کنید، توجه داشته باشید که فکر کردن به این افراد، چه احساس، فکر یا خاطره ای را برای شما زنده می کند؟ درسی که از این افراد می گیرید، چگونه باعث می شود تا با درایت و کاردانی بیشتری با مشکلات و چالش های فعلی خود در زندگی بیداری رو به رو شوید؟

با دیدن این خواب از خودتان بپرسید که در روز ها یا ماه های اخیر، چه عوامل یا ترس هایی باعث کناره گیری شما از اجتماع شده اند؟ چگونه می توانید با آگاهی بیشتری به شناخت ترس های درونی خود پرداخته و به شیوه ای منطقی با آن ها رو به رو شوید؟

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...