تعبیر خواب تلفن

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب تلفن

تلفن در خواب ، راه ارتباط شما با خواسته ها و تمایلات ضمیر ناخودآگاه شماست .

تعبیر خواب دریافت تماس تلفنی در خواب

اگر در خواب شخصی به شما تلفن زد ، نماد پیامی از جانب روح شماست که با دقت در آن میتوان به پیام نهفته در آن پی برد . ممکن است در این زمان ، شما به معاشرت ها و مراودات جدید دعوت شوید . این خواب می تواند نوعی راهنمایی درباره ی نحوه ی عملکرد شما در زندگی واقعی باشد .

تعبیر خواب تلفن زدن

اگر در خواب به دیگران تلفن کنید ، نشان دهنده ی تمایل درونی شما برای برقراری ارتباط با دیگران و گفتن احساس ، خبر یا پیغامی است که ذهن شما را به خود مشغول کرده است . ممکن است در این زمان تمایل داشته باشید که با فردی درباره ی موضوعی خاص ، صحبت داشته باشید .

اگر در خواب نتوانید با شخصی به صورت تلفنی ارتباط بر قرار کنید ، یا درصورت ایجاد تماس نتوانید گفته ی خود را ابراز کنید ، ممکن است نشانگر ترس و نگرانی شما از عدم توان شما در ایجاد ارتباط با دیگران باشد .

ممکن است که توانایی گفتن منظور و خواسته ی خود را به طور واضح نداشته باشید یا ممکن است درک درستی از گفته ها و خواسته های دیگران نداشته باشید .

تعبیر خواب باجه ی تلفن

باجه ی تلفن به نحوه ی ارتباطات و مراوده ی شما با دیگران اشاره دارد . آن بخش از ارتباطات شما که به اندازه ی کافی میسر نیست یا همواره توانایی داشتن این مراودات را ندارید .

این خواب ممکن است به بخشی از مراودات اشارده داشته باشد که تنها براساس میل شما و به صورت یک طرفه صورت میگیرد .

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...