تعبیر خواب تفنگ

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب تفنگ

سمبل تفنگ با نشانه گیری، هدف مندی و تمرکز بر انهدام امری خاص دلالت دارد. شما تفنگ را در رویا مشاهده می کنید چون عقیده دارید که هم اکنون برای گذر از چالش های خود، بیش از هر چیز، به تمرکز نیازمندید. ممکن است این سوال برای شما پیش آمده باشد که دقیقا باید بر روی چه مساله یا کدام بخش از چالش تمرکز کنید.

با دیدن این رویا باید توجه داشته باشید، در حال هدف گیری چه چیزی یا چه کسی هستید. فردی که در رویا هدف میگیرید ، ارتباط نزدیکی با مشکل فعلی شما دارد. شاید یک ویژگی یا خصلت مشترک ممکن است ناراحتی ای که در گذشته و توسط این شخص برای شما ایجاد شده است، شباهت زیادی با چالش یا ناراحتی ای داشته باشد که هم اکنون و در زندگی بیداری درگیر آن هستید. این فرد می تواند سمبل بخشی از شخصیت شما باید که هم اکنون علاقه مند هستید تا منهدم شود.

ممکن است احساس کنید که به اندازه ی آن فرد که سابقا و در زندگی بیداری بر شما تاثیر گذاشته، دچار یک ویژگی منفی، مثل خشم یا عصبانیت شده اید. اگر در رویا، فرد را در حین بروز آن رفتار منفی بکشید، یعنی عقیده دارید که می توان و باید این رفتار منفی را منهدم کرد و از بین برد.

اسلحه ای که در دست دارید، به شما می گوید که هم اکنون می دانید باید بر چه چیزی تمرکز داشت. اما اگر در رویا دچار وحشت شوید و پا به فرار بگذارید، به این معناست که شما با بخشی از شخصیت خود آشنا شده اید که مثل این شخص، برایتان غیر قابل درک و پذیرش است.

فرار و ترس، با نا آشنایی مرتبط است چرا که عقیده داریم مسائل غیر قابل شناخت، برای ما ترسناک جلوه می کنند و غالبا احساس می کنیم که بحران ها یا اتفاقاتی جان فرسا در پس آنها پنهان است. این رویا از شما می خواهد تا با شجاعت به انهدام ترس های خود بروید و اجازه ندهید که این ویژگی ها و غرایزی که به تازگی بیداری شده اند، زندگی و آرامش شما را مختل سازند.

 چنانچه شما در رویا، از کشتن فردی دچار عذاب وجدان بشوید، مثلا اگر این فرد به قصد خشونت و آسیب زدن و با امیال حیوانی به شما نزدیک شد، اول از همه باید بدانید که این فرد سمبل بخشی از افکار و غرایز خودتان می باشد. شما احساس می کنید که منفعل کردن یا منهدم کردن این افکار یا احساسات یا غرایز، کار اشتباهی می باشد.

مثلا ممکن است احساس کنید که لازم است تا در برخورد با افراد یا برخی مسائل در زندگی بیداری، به خشونت متوسل شوید. این رویا به تناقض و تمایل درونی شما اشاره دارد و از شما می خواهد تا در مورد خواسته ها و ایده های خود بیشتر فکر کرده و ارزش گذاری های خود را بازبینی کنید.

تفنگ می تواند اشاره به امیال خودخواهانه داشته باشد. این خواب می تواند تصویرگر فردی قدرت طلب باشد که برای رسیدن به اهداف خود از هیچ ظلمی فروگذار نمی کند.

تفنگ گاها می تواند به تلاش شما برای پیگیری موضوعی خاص اشاره داشته باشد. شما در تلاش هستید تا مساله ای خاص، یا احساسی خاص را پیگیری و درک کنید. احساس میکنید که در تمام روز باید مواظب این احساس یا گرایش خاص باشید. همچنین این رویا می گوید که به خاطر این پیگیری، دچار نوعی وسواس شده اید. این وسواس ممکن است باعث شود تا شما از رسیدن به کار های روزمره ی خود بازمانده باشید.

 این رویا به نگرانی درونی شما اشاره دارد و نشان می دهد که چگونه این موضوع جزئی حواس شما را متوجه خود ساخته است و چگونه این احساس بد در شما ایجاد شده. با دیدن این رویا باید توجه داشته باشید که هم اکنون و در زندگی بیداری، حواس شما متوجه چه افکار خاصی است؟ چرا احساس می کنید که در تمام طول روز و در حین انجام تمام کار ها ، باید متوجه موضوعی خاص باشید؟ این موضوع چگونه در شما نوعی وسواس را ایجاد کرده؟

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...