تعبیر خواب پول نقد

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

پول نقد

پول و دارایی های مادی، هنگامی که در خواب ظاهر می شوند، اشاره به دارایی ها و ثروت معنوی و روانی فرد رویابین دارند. تفاوتی ندارد که پول نقدی که در خواب مشاهده می کنید متعلق به چه کسی است. تمام انسان هایی که در خواب مشاهده می کنیم، سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودمان هستند.

تعبیر خواب پول هدیه گرفتن: اگر در خواب مشاهده کنید که از شخص خاصی پول هدیه می گیرید، باید بدانید که آن شخص، سمبل بخشی از افکار شماست که لازم است در وضعیت فعلی به آن رجوع کرده و برای کسب اعتماد به نفس، به ایده های این بخش، توجه کنید.

برای این که بفهمید حضور سمبلیک فردی که در خواب مشاهده می کنید به چه علت است، توجه داشته باشید که در هنگام دیدن او چه احساسی به شما دست می دهد؟ یا زمانی که در دنیای واقعی به او فکر می کنید، چه خاطراتی برای شما تداعی می شود.

اگر فردی که به شما پولی را هدیه می دهد، در واقعیت نشناسید، اما چهره ی او را در خواب مشاهده کنید یا اسم یا صدای او را درک کنید و بشنوید، توجه داشته باشید که شخصیت او چه احساسی را در شما ایجاد می کند یا اسم و حرکات او برای شما یادآور چیست؟ در واقع فرد ناشناس، سمبل ابعاد ناشناخته ای از شخصیت شماست که در زمان حاضر، لازم است آن را درک کرده و از ویژگی ها و مهارت هایش برای برون رفت از چالش های فعلی زندگی خود استفاده کنید.

تعبیر خواب پول دادن به مرده: مرده ای که در خواب مشاهده می کنید، سمبل بخشی از افکار شماست که به پایان رسیده است. مرده می تواند نشان دهنده ی دوره از از زندگی یا عقاید یا افکار متوقف شده باشد. اما زمانی که مرده را در خواب خود، زنده مشاهده می کنید، نشان دهنده ی این معناست که بر خلاف تصور شما، این افکار در شما از بین نرفته، و همچنان در حال تاثیر گذاری بر شما هستند.

ممکن است نیاز باشد که برای مقابله با چالش های فعلی در زندگی بیداری، با این دسته از افکار خود رو به رو شده و به آشتی بپردازید. مرده در خواب می تواند اشاره به ارزش ها و عادت های فراموش شده ی شما در زندگی بیداری باشد. عادت هایی که ممکن است به کارگیری دوباره ی آن ها، موجب برون رفت شما از چالش های فعلی گردد.

زمانی که در خواب خود به مرده ای پول می دهید، یعنی در ناخودآگاه خود لازم می بینید که توجه بیشتری به ابعاد فراموش شده ی افکار خود داشته باشید.

تعبیر خواب پول خارجی: دیدن وجه نقد به شکل پول هایی که در واقعیت از آن ها استفاده نمی کنید نشان دهنده ی ویژگی های مثبت اخلاقی و فکری است که در درون خود احساس می کنید اما به دلیل تفاوتی که بین معیار های عرفی احساس می کنید، ممکن است فکر کنید که ویژگی های شما بی ارزش هستند.

این خواب از شما می خواهد تا ویژگی های مثبت یا ایده های ارزشمند خود را شناخته و از آن ها در زندگی روزمره ی خود استفاده کنید. متوجه خواهید شد که شما بی ارزش نیستید بلکه صرفا متفاوت هستید و همین متفاوت بودن می تواند یک ویژگی مثبت تلقی شده و توجه دیگران را به شما جلب کند و باعث افزایش اعتماد به نفستان شود.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...