تعبیر خواب پرده

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب پرده

پرده می تواند با مفهوم محافظت گره خورده باشد. مانند محافظت در برابر مسائلی که باعث از بین بردن آرامش فکری شما می شوند. استرس اجتناب ناپذیر است و بر همه ی ما تاثیر گذار خواهد بود. ذهن و بدن ما به طور مستقیم تحت تاثیر این پیده قرار می گیرد و انرژی مان را کاهش داده و منجر به خستگی، تفکرات و هیجاناتمنفی، اضطراب، ترس، ناامیدی، خشم و افسردگی می شود.

استرس مداوم باعث می شود که بیشتر در معرض عدم تعادل هیجانی و بیماری قرار بگیریم به طوری که بسیاری از بیماری های پزشکی از جمله فشار خون، بیماری های قلبی و سرطانی، توسط استرس به وجود آمده و یا تشدید می شوند. پرده می تواند پیشنهاد ذهنی شما برای ایجاد یک حائل یا فاصله با تنش های مداوم روزمره باشد.

این رویا به شما می گوید که هم اکنون در حال شناخت مفهوم استرس و نحوه ی ورود آن به زندگی خود هستید.

استرس در واقع عدم تعادل بین توانایی های مقابله ای فرد و انتظارات و تقاضاهای اوست. استرس ها هم ناشی از رویداد های منفی است و هم رویداد های مثبت. باید بدانیم که استرس نه تنها یا تجربیات منفی ناشی می شود، بلکه تجربیات مثبت نیز می تواند باعث ایجاد استرس قابل توجهی در ما بشود.

فارغ التحصیلی از دانشگاه، شروع یک کار جدید، ازدواج، به دنیا آوردن فرزند، خرید خانه و نقل مکان و مهاجرت، همگی به نوعی وقایع مثبت هستند. با این حال، این ها تغییرات مهم زندگی محسوب می شوند و برای اکثر مردم، حتی اگر بسیار مثبت هم باشند، کاملا استرس آورند.

به این ترتیب چنین رویایی از شما می خواهد تا عواملی را که در شما استرس و ترس شدید ایجاد می کنند را شناخته و مانع از تداوم ان ها در ذهن و روان خود بشوید.

پرده به عنوان حایل و فاصله ای است بین دو جسم، گاهی می توان قطعه ای پارچه باشد که برای جلوگیری از عبور نور یا باد یا کم نور کردن یک فضا استفاده می شود. دیدن این سمبل در رؤیا می تواند به تلاش رؤیابین برای کشف حقیقتی پنهان اشاره داشته باشد.

پرده ها بیشتر در درون ساختمان ها و جلوی پنجره ها آویزان می شوند. اما این سمبل در رؤیا می تواند در قالب ها و موقعیت های متفاوت ظاهر شود. یک گونه پرده ی مدرن وجود دارد که به آن پرده ی کرکره ای می گویند. به گونه ای از پرده ی سوراخ سوراخ که از پشت آن بیرون را بتوان دید پرده ی زنبوری می گویند. پرده گاهاً به عنوان مانعی در برابر نور استفاده می شود، به این ترتیب دیدن این سمبل در رؤیا می تواند به احساس شما درباره ی عدم علاقه به فهم یک حقیقت یا روبه رو شدن با واقعیت شرایط موجود اشاره داشته باشد.

پرده های حریر اتاق خواب را شاد و جذاب تر می کنند، اما حریم شخصی ایجاد نمی کنند و جلوی ورود نور را نمی گیرند. دیدن این سمبل در رؤیا می تواند به علاقه و تلاش شما برای به وجود آمدن یک شرایط رمانتیک اشاره داشته باشد.

دیدن نورگیر ها در رؤیا می تواند به تلاش شما برای حفاظت از یک راز یا حریم خصوصی اشاره داشته باشد. نورگیر ها پوشش های ساده و مدرن برای پنجره ی اتاق هستند و امنیت حریم شخصی را بالا می برند و به خوبی مانع از ورود نور خورشید به اتاق می شوند. آن ها کرکره یا میله های باریکی دارند که با کشیدن ریسمان ها در طول نورگیر باز و بسته می شوند.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...