تعبیر خواب پته دوزی

نوشته شده توسط:ارغوان | ۱ دیدگاه

تعبیر خواب پته دوزی

پته دوزی نوعی سوزن دوزی و کار دستی مخصوص ایران است. این هنر معمولا در استان کرمان رواج دارد و زنان خانه دار به تولید این هنر مشغول هستند. سمبل های مرتبط با فرهنگ و آیین و فولکلور، در رویای انسان ها رایج و با اهمیت است. این خواب حتی می تواند توسط افرادی که شناختی نسبت به پته دوزی ندارند دیده شود. ممکن است پیش از این، صرفا نقوش یا طرح هایی شبیه به پته دوزی را مشاهده کرده باشید. اگر رویایی با موضوع پته دوزی ببینید، این رویا حامل چه معنایی است؟

پته دوزی و صبر و رنج

پته دوزی می تواند با تلاش برای صبور بودن و مقابله با رنج ها مرتبط باشد. ممکن است در رویا خود یا دیگران را مشغول پته دوزی مشاهده کنید، مفهوم این رویا عمیق تر خواهد بود هنگامی که در رویای شما، زن ها مشغول پته دوزی باشند. شما در این زمان در حال آموختن این معنا هستید که زندگی می تواند در مواقعی بسیار سخت و سرد جلوه کرده و شما را مجبور به صبر و تحمل نماید. در این حالت پته دوزی به تلاش شما برای کنار آمدن با یک دوره ی دشوار اشاره دارد. دوره ای که ممکن است در بیداری شروع شده باشد و ذهن و روزمره ی شما را به چالش کشیده باشد. شما در این زمان باید توانایی های متفاوتی از خود بروز داده و به عبور از این دوره فکر کنید.

پته دوزی و خلاقیت

همان طور که گفته شد، پته دوزی نوعی هنر و کار دستی است. مانند هر هنر دیگری، این رویا نیز به جنبه های خلاق و ایده پرداز ذهن شما اشاره دارد. زمانی که تصمیم به شناخت توانایی های خود گرفته و قصد دارید کیفیت زندگی خود را بهبود بخشید. ممکن است در واقعیت شناختی نسبت به پته دوزی نداشته باشید، اما در رویا با مهارت خاصی مشغول پته دوزی باشید. در این حالت رویای شما اشاره به هنر و مهارتی دارد که در درون شما وجود داشته اما از آن بی اطلاع هستید. شما در این زمان کنجکاو هستید تا توانایی های خود را گسترش داده و از آن ها در جهت کسب درآمد بیشتر یا تخلیه ی روانی استفاده کنید

پته دوزی و دقت نظر

پته دوزی مانند دیگر شاخه های سوزن دوزی، نیاز به ظرافت و دقت بالایی دارد. این خواب تجسمی از طرز فکر شما در برخورد با مسائل حساس و عاطفی می باشد. مسائلی که به ظاهر اهمیت چندانی ندارند و یا کاملا رمانتیک هستند اما اگر با آن ها با دقت نظر برخورد نشود، تبدیل به مشکلات جدی تری خواهند شد. شما در این زمان در حال آموختن این نکته هستید که ظرافت و دقت در رابطه با عواطف و احساسات انسان ها، به مراتب از اهمیت بیشتری برخوردار است.

 • GHAZAL-Z

  GHAZAL-Z

  • ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۳:۲۲:۱۰

  خواب دیدم داشتم یک شال پته به رنگ سبزمی دوختم و در کنارم دو زن بسیار قد بلند و بسیا زیبا با مانتو هایی به رنگ سبز در اطرافم بودند و در منزل مان حالت یک جشن یا مراسم بود.تعبیرش چیست؟

  پاسخ مدیر (arghavan ):   سلام وقت شما بخیر باشه
  رنگ سبز نماد چاکرای قلب و حس درمان شدن روح هست. این خواب ازتون میخواد که به تصمیمات و کارهای خوبی که اخیرا انجام دادید و باعث شده به لحاظ روحی حال بهتری پیدا کنید توجه بیشتری داشته باشید چون ادامه دادن این کار ها به نفع شما هست و می تونه به رشد معنوی شما کمک کنه.