تعبیر خواب پاشنه

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

پاشنه

پاشنه در خواب و رویاشناسی، با سمبل هایی مثل کفش، پا و راه رفتن مرتبط می باشد. این خواب تصویرگر چالش ها، امیال و ترس های درونی شما برای حضور در اجتماع است. همچنین این خواب مشخص می کند که شما با چه شیوه ای در حال پیگیری مسیر زندگی و اهداف خود هستید.

تفاوتی ندارد که در خواب، پاشنه را متعلق به چه کسی مشاهده می کنید، انسان های درون خواب، همگی سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودمان هستند. بسیار اهمیت دارد که در طول این خواب چه احساس را تجربه می کنید.

تعبیر خواب پاشنه ی کفش: نوع پاشنه ی کفش و ویژگی های آن نشان دهنده ی تمایلات و ترس های شما درباره ی نحوه ی ظهور در جامعه می باشد. اگر به خاطر پاشنه ی کفش خود، احساس ناراحتی را تجربه کنید، نشان دهنده ی این معناست که احساس می کنید، نمی توانید به ایده آل های خود در جامعه دست پیدا کنید. این خواب از شما می خواهد تا دلیل بروز این احساس منفی را شناخته و اجازه ندهید که تداوم این افکار باعث ایجاد احساس انزوا در درون شما شود.

تعبیر خواب پاشنه ی بلند: این خواب می تواند به تلاش شما برای مغرور جلوه کردن در زمینه ی روابط اجتماعی مرتبط باشد. اگر در خواب احساس کنید که پوشیدن کفش پاشنه بلند برای شما ناراحتی ایجاد می کند، نشان دهنده ی این معناست که در حال انجام رفتار هایی هستید که با ارزش های درونی شما سازگاری ندارد و اجازه نمی دهند که حقیقتا احساس اعتماد به نفس را تجربه کنید.

تعبیر خواب شکستن پاشنه ی کفش: این خواب می تواند توصیف کننده ی ترس درونی شما از خدشه دار شدن غرور و آبرو باشد. با دیدن این خواب از خودتان بپرسید که ترس از وقوع چه اتفاقاتی باعث می شود تا در زمان حضور در احتماع، احساس بدی را تجربه کنید؟

تعبیر خواب کفش پاشنه بلند قرمز: رنگ قرمز در تعبیر خواب روان شناسی، با شور و هیجانات رمانتیک گره خورده است. اگر در خواب مشاهده می کنید که صاحب کفش پاشنه بلند قرمز هستید، نشان دهنده ی مهارت درونی شما برای جذاب و تاثیر گذار جلوه کردن می باشد. این خواب از شما می خواهد تا این قدرت روانی را دست کم نگرفته و از آن برای رسیدن به خواسته های خود در زندگی بیداری استفاده کنید.

تعبیر خواب کفش پاشنه بلند سفید: رنگ سفید در تعبیر خواب روان شناسی، با مفاهیمی مثل پاکی و صفا و روشن بودن مرتبط می باشد. زمانی که در خواب مشاهده کنید که صاحب یک کفش سفید پاشنه بلند هستید، نشان دهنده ی آگاهی روشن شما از اهداف و انگیزه هایتان در زمینه های اجتماعی و در زندگی واقعی می باشد. این خواب از شما می خواهد تا این انگیزه و نیرو را قدر دانسته و اجازه ندهید که موضوعات جزئی، شما را از مسیر اصلی تان دور کرده و از پیگیری خواسته هایتان منصرف کند.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...