تعبیر خواب بادریسه

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب بادریسه

بادریسه تکه چوب یا چرمی است که در گلوی دوک نصب می شود و در کار بافندگی مورد استفاده قرار می گیرد. این وسیله نقش کنترل کننده ی الیاف در اطراف دوک دارد. دیدن این سمبل در رؤیا می تواند به تلاش شما برای پیدا کردن یک معیار و میزان برای تعدیل افکار و جهان بینی شما در زندگی بیداری اشاره داشته باشد.

در برخی فرهنگ ها به این وسیله فلکه نیز گفته می شود. دیدن این سمبل در رؤیا گاهاً می تواند به مرجعی کامل و کنترل کننده اشاره داشته باشد مانند داشتن احساس قدرت و کنترل در زمینه ی شغلی یا تحصیلی.

نکته ای که باید بدانید این است که بادریسه یک سمبل سنتی محسوب می شود که نقش آن در زندگی مدرن بسیار کم رنگ شده است. دیدن این سمبل می تواند به خاطرات دوران کودکی یا نوجوانی شخصیت رؤیابین اشاره داشته باشد. این رؤیا پیامی از جانب ناخودآگاه می باشد که از شما می خواهد تا به سراغ تجربیات فراموش شده ی خود بروید و درس های مربوط به این خاطرات را مرور کنید. چالش های فعلی خود را در نظر داشته باشید. ممکن است در حال تجربه ی چالش هایی تکراری باشید که در گذشته از آن ها عبور کرده اید اما درس مربوط به آن چالش را فراموش کرده اید.

تعبیر خواب دوک نخ ریسی و بادریسه: این خواب از شما می خواهد تا ایده های خام و امکانات اطراف خود را شناخته و از پتانسیل موجود در محیط استفاده کنید. فرقی نمی کند که در خواب، چه کسی مشغول ریسندگی است. انسان هایی که در خواب مشاهده می کنید، سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خوده شما هستند.

به طور مثال اگر در خواب، مادربزرگ خود را مشغول کار کردن با بادریسه و دوک مشاهده کنید، این خواب نشان دهنده ی افکاری است که از والدین خود به ارث برده اید.

تعبیر خواب دوک نخ سفید: رنگ سفید در تعبیر خواب روان شناسی، با مفاهیمی مثل روشن، واضح و ساده بودن مرتبط است. این خواب از شما می خواهد تا ایده های خود را دست کم نگرفته و آن ها را به جریان اندازید. ممکن است احساس کنید که این ایده ها در محیط پذیرفته شده نیستند و افراد طرفدار کار هایی هستند که از راه های ساده تری به نتیجه می رسند، این خواب پیامی از جانب ناخودآگاه شماست مبنی بر این که، ایده های شما در نوع خود بسیار ارزشمند بوده و بروز آن ها می تواند به رشد و گسترش زمینه های مختلف زندگی شما کمک دهنده باشد.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...