تعبیر خواب آهن

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب آهن

آهن می تواند به عنوان سمبل سفت و سخت بودن، جنگ طلبی و بی احساس بودن ظاهر شود. زمانی که موضوع اصلی خواب شما آهن باشد، این خواب به چالش، موضوع یا دغدغه ای انعطاف ناپذیر اشاره دارد که به شدت شما درگیر ساخته است. آهن می تواند دیدگاهی خودساخته باشد که به مرور و در اثر فلسفه بافی های بی پایه و غیر منطقی، ارزش بیهوده ای پیدا کرده اند و بر روی روند زندگی شما تاثیر منفی گذاشته. این خواب از شما می خواهد تا پایه های فکری خود را مورد مطالعه قرار داده و درباره ی قیمت واقعی ارزش های فکری و عقیدتی خود با خودتان صادق باشید. اجازه ندهید که افکار خودساخته ی منفی، شما را به سمت رفتار های غیر اخلاقی یا غیر منطقی سوق دهد.

آهن می تواند سمبل زندانی جبر آلود باشد که در اطراف افکار یا ایده های خود احساس می کنید. در عین حال این احساس که قدرت مقابله با این جبر ها را در خود نبینید. با دیدن این خواب باید توجه داشته باشید که همان طور که برای ذوب کردن و خورد کردن آهن ، بیش از قدرت بدنی نیاز به بهره گیری از قدرت فکری و علم می باشد. این خواب از شما می خواهد تا برای مقابله با مشکلات خود به چیزی بیش از روش های معمول و ساده متوسل شده و ایده های منطقی تری را به کار گیرید.

دیدن زنجیر های آهنی سمبل احساس گناه و عذاب وجدانی است که در درون خود احساس میکنید. ممکن است در این زمان و در زندگی بیداری به دلیل عذاب وجدان و احساس گناه دچار بیماری های روانی شده یا قدرت تاثیر گذاری خود را از دست داده باشید. اگر در خواب احساس کنید که دست و پای شما به وسیله ی زنجیر های آهنی بسته شده، باید توجه داشته باشید که هیچ چیز مانند احساس گناهی که به خودتان تلقین می کنید، شما را محدود و منفعل نساخته است. این خواب از شما می خواهد تا این عصبیت و خودخوری را کنار گذاشته و آزادانه به زندگی و ابراز عواطف و افکار و احساسات خود بپردازید.

زنجیر های طلا میتوانند نشان دهنده ی فردی وابسته به مادیات و درگیر جلوه های مادی باشند که تحت تاثیر این وابستگی ها بسیاری از اخلاقیات را فراموش کرده و خود و دیگران را دچار مشکل کرده است. به خصوص اگر زنجیر های طلا را به عنوان سمبلی آزار دهنده و منفی مشاهده کنید.

دیدن فلز نقره می تواند نشان دهنده ی ارزش هایی باشد که به دلیل نیرو و اعتماد به نفسی کم به سراغ آن ها رفته اید. به خصوص اگر در خواب در حال خرید و فروش نقره باشید. چرا که نقره در واقعیت فلزی باارزش است که با فاصله ی زیاد از طلا مورد معامله قرار می گیرد. نقره می تواند برای شما یادآور شیوه ای متفاوت و به صرفه تر در نوع مخارج و سرمایه گذاری هایتان در واقعیت باشد. همچنین زیور آلات نقره می تواند نشان دهنده ی فردی باشد که سعی دارد با حداقل امکانات و منابع در دسترس به ایده ها و افکار خود جامه ی عمل بپوشاند. نوعی ارزش گذاری که در سایه ی کار هایی با مشقت کمتر به وجود می آید اما همچنان از منافع خالق خود محافظت می کند.

دیدن آدم آهنی در خواب می تواند به ترس و نگرانی و دیدگاه های منفی شما درباره ی احاطه شدن در چنگال دنیا و انسان هایی سنگدل و بی احساس صحبت کند. در واقع این خواب فردی را نشان می دهد که از افراد ناامید و سرخورده است و ایده های فعلی او درباره ی زندگی و جامعه ای که در آن زندگی می کند با شکست موجه شده است. همان طور که آدم آهنی می تواند مانند یک انسان و یا حتی بیشتر از یک انسان دارای قدرت باشد اما فاقد احساسات و قدرت قضاوت درباره ی اخلاقیات است. با دیدن این تواب از خودتان سوال کنید که در این زمان و در زندگی بیداری مطالعه و شناخت چه افکاری یا پرورش چه اعتقاداتی در شما، منجر به پرورش چنین جهانبینی ای شده است؟ دلیل پرورش این افکار منفی چیست؟ چگونه می توانید از این افکار دور شده و با انسان های بیشتری آشنا شوید؟ داشتن این دیدگاه منفی و دلسرد کننده درباره ی احساسات، چگونه بر شما و انگیزه هایتان تاثیر منفی گذاشته است؟

اگر در خواب با ساختمان های آهنی رو به رو شوید، این خواب نشان دهنده ی افکار منفی درباره ی جامعه پذیری و معاشرت در جامعه می باشد. با دیدن این خواب باید توجه داشته باشید که ساختمان ها و نوع چینش آن ها تصویر گر دیدگاه شما درباره ی مناسبات اجتماعی و شرایط رو به رو شدن شما با جامعه یا محیط کار و تحصیل است. ممکن است در این زمان درگیر چالش هایی درباره ی فرصت ها و محدودیت های موجود در جامعه باشید. ممکن است احساس کنید که وضعیت جبر آلود به شما اجازه ی ظهور و بروز ایده ها و روحیاتتان را نخواهد داد. این خواب از شما می خواهد تا با نگاهی متفاوت به نظم موجود در اجتماع نگاه کنید و بپذیرید که این نظم در جهت پیشبرد امور پیش می رود. بهترین راه حل برای پیشبرد کیفیت زندگی در اجتماع پیروی از همین نظم و کمک کردن به قدرت گرفتن آن است.

در مجموع فلز می تواند به عنوان سمبلی انعطاف ناپذیر و منزجر کننده ظاهر شود. همان که در واقعیت می توان با شناخت کیفیات فلز و کاربرد های آن از فواید آن بهره مند شده و به آن اشکال مختلفی بخشید، رویایی با سمبل فلز نیز شما را دعوت می کند تا پتانسیل مشکلاتی که ماند فلز در زندگی شما ایجاد شده اند را شناخته و از آن ها بهره مند شوید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...