تعبیر خواب آلبوم عکس

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب آلبوم عکس

آلبوم می تواند سمبل تجسم ذهنی شما از یک شخصیت یا اتفاق باشد که از هویت واقعی آن شخص یا اتفاق فاصله ی زیادی دارید. این خواب با ابعاد غیر واقعی و غیر قابل استناد یک موضوع مرتبط می باشد. آلبومی که در رویا مشاهده می کنید می تواند نشان دهنده ی ایده آل های شما در زندگی واقعی باشد. اگر در رویا با یک آلبوم عکس هنری رو به رو شود، این خواب می تواند نشان دهنده ی فردی باشد که قصد دارد کاری ارزشمند انجام دهد تا در زندگی واقعی مورد تحسین قرار بگیرد.

اگر عکس هایی که می بینید در شما احساسی مثبت را ایجاد کنند این خواب نشان می دهد که شما انتظار دارید بابت کار هایی که انجام داده اید، احساس خوبی را کسب کنید.  از طرفی این خواب می تواند به تلاش ذهنی شما برای کشف نقاط مثبت و تحسین افرادی که دوستشان دارید صحبت کند. ممکن ایست در خواب، آلبومی شامل عکس هایی از فرد مورد علاقه ی خود مشاهده کنید. ذهن شما در این زمان در حال کشف زیبایی های اخلاقی و فکری این شخص است.

این خواب می تواند به احساسی ناشناخته که همواره در شما وجود داشته اشاره داشته باشد.  در حالت منفی، در این خواب نسبت به دیدگاه ها و افکاری شناخت پیدا می کنید که دائما در شما وجود داشته اما آن ها را نادیده گرفته اید.

در چنین خوابی ممکن است شاهد برخی افکار توهم گونه ی خود درباره ی شخصی باشید که در واقعیت به شناخت کاملی از او نرسیده اید. اگر در خواب مشغول تحسین یک عکس یا پرتره یا منظره ای هنری باشید، این خواب می تواند به ابعاد باورنکردنی، خلاق و تحسین برانگیز شخصیت شما اشاره داشته باشد. در زمینه روانی، شما در تلاش هستید که سایه های شخصیتی را فراموش کرده و با تکیه بر نقاط مثبت شخصیتی به ساختن آینده ی خود بپردازید.

اگر در خواب به دزدیدن یک آلبوم عکس اقدام کنید، این خواب می تواند به تلاش شما برای کسب موقعیتی اشاره داشته باشد که علاقه ای ندارید دیگران درباره ی چند و چون این موقعیت، آگاهی یابند.

دیدن یک آلبوم با تصاویر هنری، به احساس موفقیت شما به خاطر یک پروژه اشاره دارد. شما موقعیت جدیدی را احساس می کنید که مدت زیادیست منتظر آن هستید. اگر در خواب با عکاس نیز مواجه شوید، این خواب می تواند به نوستالژی ها و چیز هایی که در گذشته برای شما شور آفرین و ارزشمند بوده اند اشاره داشته باشد.

دیدن عکس های خاکستری و قهوه ای قدیمی که با نور کم و تصویری ناواضح هستند، می تواند به احساس مسئولیت و دشواری که بر دوشتان احساس می کنید اشاره داشته باشد.

تصاویر می توانند وضعیت ذهنی شما را روشن سازند. چگونه احساس می کنید؟ اگر تصاویر احساس آرامش را در شما ایجاد می کنند، می تواند احساس شما در زندگی بیداری را نشان دهد. تصویری که بزرگتر از دیگر تصاویر است، اشاره به مشکلات بزرگتر شما دارد. دیدن یک تصویر یا عکس بسیار رنگی، پیش بینی وضعیت امیدوار کننده و شادی بخشی است که به زودی رای شما پیش خواهد آمد..

اگر شما در واقعیت یک عکاس یا یک گالری دار باشید، این خواب می تواند برای شما منشا یک ایده و خلاقیت جدید باشد. ممکن است علاقه مند باشید تا مردم را درباره ی یک مساله یا دیدگاه یا اتفاق مطلع کنید.

در مجموع می توان گفت، آلبوم عکسی که برای شما خاطره انگیز باشد، اشاره به مسائلی در گذشته ی شما دارد. در هنگام دیدن این خواب توجه داشته باشید که تصاویر چه احساس یا افرادی را در شما زنده می کنند؟ این خواب شما را به یاد کدام دسته از خاطراتتان در گذشته می اندازد؟ مضمون این خواب با کدام دسته از امیال، خواسته ها یامشکلاتتان در زندگی بیداری مشابهت دارد؟

شاید لازم باشد تا نقاط تاسف آور و آرزوهایی برآورده نشده ای که گذشته را در نظر شما سهمگین ساخته اند را فراموش کنید. عکس ها تنها بخش هایی از زندگی شما را نشان می دهند. این خواب از شما میخواهد تا نقاط مختلف زندگی خود را شناخته و نقاط عطف شخصیت و اتفاقات زندگی خود را ثبت کنید. ایده ها و تجربیاتی که به شما در آینده کمک دهنده و الهام بخش خواهند بود. در واقع شما توانایی ثبت الگوها و تصاویری از جوانب مختلف زندگی خود را دارید. با دیدن این خواب از خودتان بپرسید که آیا همان اندازه که قابلیت ثبت و مرور خاطرات ناخوشایند را دارید، قادر هستند انسان هایی که به شما کمک کرده اند، ایده هایی که ناگهانی به ذهنتان خطور کرده اند یا وضعیت های مطلوب را به خاطر سپرده و مرور کنید؟

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...