تعبیر خواب آلات موسیقی

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب آلات موسیقی

ابزار آلات موسیقی می توانند به اشکال مختلفی در خواب شما ظاهر شوند. این سمبل ها مستقیما با سمبل های گوش و شنیدن مرتبط هستند. شنیدن به معنای درک حسی و دریافت تحلیل هایی است که بسیار عمیق و دقیق هستند. شنوایی یکی از قوی ترین احساسات آدمی است که به سادگی از بین نرفته و داشتن صرف آن نیز به درک بسیاری از پدیده های عالم کمک خواهد کرد. بسیاری از احساسات و افکار در قالب موسیقی هایی هستند که به کمک تصاویر و یا نوشتن قابل توصیف نمی باشند. همچنین صوت کمک خواهد کرد تا بسیاری از احساسات پیچیده که به کمک دیگر ابزار ها قابل انتقال نیست به راحتی درک و توصیف شود.

از طرفی باید توجه داشته باشید که ابزار موسیقی با مفاهیم هنری مرتبط هستند. این مفهوم قوی تر نیز خواهد شد اگر شما در واقعیت یک هنرمند یا نوازنده ی موسیقی نیز باشید. ممکن است در این زمان قریحه ی خود را فراموش کرده و دچار مشغله و روزمرگی شده باشید. این خواب نقش این استعداد و توانایی هنری را به شما یادآور شده و از شما می خواهد تا با پرداختن به آن به تخلیه ی روحی و روانی خود بپردازید.

آلات موسیقی می تواند بیانگر نیرو و انگیزه ای جدید باشد که در زندگی شما به وجود آمده و شما را به تکاپو انداخته . به خصوص اگر در این خواب مشغول استفاده و نواختن آلات موسیقی باشید. این خواب فردی توانمند و پر از ایده را نشان می دهد که می تواند با توسل به این توانایی ها برای افراد زیادی الهام بخش باشد.

اگر در خواب ابزار آلات موسیقی زیادی را در اختیار خود ببینید نشان دهنده ی مسئولیت جدیدی است که در زندگی واقعی قبول کرده اید و پرداختن به آن می تواند بسیار مهیج باشد. این خواب از شما می خواهد تا توانمندی های خود را شناخته و با تمرین و تجربه ی بیشتر آن ها را تقویت کنید.

اگر در خواب مشاهده کنید که به خاطر داشتن یا حمل کردن آلات موسیقی جریمه شده یا مورد انتقاد و سرزنش قرار می گیرید، باید توجه داشته باشید که این خواب به نگرانی ها و محدودیت های درونی شما درباره ی پرداختن به کار های خلاقانه می باشد. ممکن است در این زمان به دلیل مشغله های روزمره و تلاش برای کسب درآمد بیشتر از پرداختن به کارهایی که برای تسلی و آرامش روحی شما سودمند می باشند خودداری کنید.

اگر در خواب ابزار به خصوصی مانند پیانو یا گیتار را مشاهده کنید، در ابتدا توجه داشته باشید که این ابزار شما را به یاد کدام شخصیت یا کدام موسیقی می اندازد. مفهوم شما می تواند با درس هایی که از آن شخصیت یا آن موسیقی بخصوص گرفته اید مرتبط باشد.

پیانو می تواند نشان دهنده ی فرد یا فعالیتی باشد که برای شما احساس آرامش را فراهم می آورد. با دیدن این خواب از خودتان بپرسید که پرداختن به چه کاری؛ سابقا و در زندگی بیداری، برای شما بسیار آرام بخش و دلنشین بوده است؟ چرا آن ها را کنار گذاشتید؟ چگونه می توانید شرایطی را فراهم آورید تا بتوانید دوباره به آن امور سرگرم کننده و آرام بخش بپردازید؟

اگر در خواب ابزاری شبیه به ویولون را ببینید باید توجه داشته باشید که ویولون یکی از سازهای زهی است که می تواند آهنگ های حساس و هیجان انگیز را ایجاد کند. این خواب از شما می خواهد تا فعالیت هایی که در زندگی شما شور و هیجان را به وجود آورده اند را زنده کنید.

اگر در خواب با ابزار موسیقی گیتار یا چیزی شبیه به آن رو به رو شوید باید توجه داشته باشید که گیتار سازی زهی است که به گوشی های کوک ختم می شود. کوک ها نقش مهمی در نوای ایجاد شده وسط گیتار دارند. گیتار همچنین سازی رایج در موسیقی های احساسی بوده ایست و در خواب شما نیز می تواند به چالش های ذهنی شما درباره ی روابط احساسی اشاره داشته باشد. ممکن است در این زمان و در زندگی بیداری به دنبال راه هایی برای رونق بخشیدن به زندگی و روابط عاطفی خود باشید. کوک ها به شما یادآور می شوند تا به نکاتی اساسی که لازمه ی هر ارتباط موفقی می باشند توجه داشته و قبل از پرداختن به هر چیز از سالم بودن پایه های آن احساس یا رابطه مطمئن باشید.

کمانچه می تواند نشان از تمایل درونی شما برای شور و نشاط بخشیدن به زندگی ای باشد که دچار روزمرگی و رکود شده است. این خواب از شما می خواهند تا شور و نشاط فراموش شده ی خود را احسیا کرده و با پرداختن به ایده ها و احساسات واقعی خود، فضایی جدید را در روزمره ی خود ایجاد کنید.

دیدن ابزار موسیقی نی، می تواند با مفاهیم گوناگون احساسی و فلسفی مرتبط باشد. نی سازی بادی از ساقه ی گیاه نی یا چوب خشک و باریک و توخالی با چهار تا شش سوراخ در یک سمت و یک سوراخ در سمت دیگر می باشد. ویژگی متفاوت نی به این خاطر است که به کمک نفس انسان نواخته شده و گویا فرد به کمک آن از عمیق ترین احساسات خود صحبت میکند. احساساتی که به واسطه ی کلمات قابل توصیف نیستند. نوایی که در خواب از نی می شنوید صدای موسیقی درون شماست.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...