تعبیر خواب آبگینه

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب آبگینه

آبگینه به معنای تنگ بلور، شیشه یا هر ظرف شفافیست که در رویا، توجه شما را به خود جلب کند. آبگینه ها میتوانند بسیار ظریف و پادشاهانه به نظر برسند و به افکار و خواسته های با ارزش شما اشاره داشته باشند.

اگر در خواب آبگینه ای را مشاهده کنید که در واقعیت آن را دیده اید، باید توجه داشته باشید که آن آبگینه برای شما یادآور چه احساس، خاطره یا طرز فکر است؟ احساس شما به آبگینه مثبت است یا منفی؟

آبگینه می تواند به احساس یا عقیده ای اشاره داشته باشد که برای به ثمر رسیدن و قدرت گرفتن آن بسیار تلاش کرده و مهارت های زیادی را به دست آورده اید. نتایج این تلاش برای شما ارزشمند است به طوری که احساس می کنید بهتر است از آن بهتر نگهداری کنید. از طرفی دیدن آبگینه ی شکسته، اشاره به ناراحتی شما در رابطه با احساسی که نادیده گرفته شده یا عقایدی که مورد اهانت قرار گرفته اشاره دارد. آبگینه ی شکسته سمبل استرس و نگرانی شما در رابطه با این اتفاق است. این خواب از شما می خواهد تا ارزش های خود را باز شناخته و اجازه ندهید که دیگران به آن ها آسیب برسانند.

اگر در خواب به صورتی وسواس گونه مشغول محافظت از یک آبگینه باشید، این خواب به افراط و تعصب فرد در دفاع از افکار و عقایدش اشاره دارد.

آبگینه در داستان ها و اسطوره ها، به عنوان سمبل احساسی قوی که دارای نقطه ضعف است اشاره دارد. از طرفی این نقطه ضعف از ارزش آن نکاسته و افراد تلاش زیادی برای محافظت از این سمبل می کنند . در مواردی که شما درگیر چالش های احساسی باشید، آبگینه سمبلی از احساس و عواطف شماست که احساس می کنید در معرض خطر قرار گرفته است. این خواب از شما می خواهد تا احساسات خود را باز شناخته و از بنای روابط شکننده ای که برای شماهیچ فایده ای نداشته و اعتماد شما را جلب نمی کنند خود داری کنید.

آبگینه ی سبز رنگ به بعد معنوی عقاید شما اشاره دارد که به آن ها اعتقادی عمیق داشته و از آزمودن و پرس و جو درباره ی آن ها خود داری می کنید. با دیدن این خواب باید توجه داشته باشید که افکار و عقاید می توانند به واسطه ی فکر کردن و افراد جدید به چالش کشیده شوند.

 بسیاری از ایده های ما نسبی بوده و ممکن است به مرور زمان تغییر یابند. اما زمانی که آن ها را مانند آبگینه ای شکننده در نظر بگیرید، صرفا تعصبی بی پایه در شما ایجاد شده که با شکستن آن، ارزش های شما نیز از بین خواهد رفت. این خواب از شما می خواهد تا معیار ارزش گذاری خود بر موضوعات مختلف را باز بینی کرده و اجازه ندهید که سست بودن این معیار ها، به روح و روان و جسم شما آسیبی برساند.

محتویات آبگینه نیز با توجه به طعم و تمایل شما تعبیر می شوند. نوشیدنی ها سمبل احساساتی که مایل به تجربه ی آن ها می باشید، هستند. خوراکی های درون آبگینه، به مسائلی که برای شما ارزشمند و فاخر هستند اشاره دارد.

هر چه تمایل شما برای خوردن خوراکی ها بیشتر باشد، در واقعیت بیشتر مشتاق به تجربه ی احساسات و افراد و اتفاقات جدید هستید که در واقعیت وجود دارند. با این حال، خواب از شما می خواهد تا درباره ی صداقت و ماهیت افراد و اتفاقات جدید مطمئن بوده و صرفا جذب ظاهر پر زرق و برق آن ها نشوید.

به طور کلی، ظرف های مختلف، به ظرفیت های فکری و معنوی ای که در فرد وجود دارند اشاره دارد. آبگینه نیز از گونه ظرف هاییست که به صورت هنری و شیوه ای چشم نواز ساخته می شود. از این رو همواره به جنبه های کمال گرای فرد اشاره دارد.

ظرف شیشه ای شکننده ی آسیب پذیر است از طرفی شفاف است و اشاره به موضوعی دارد که ماهیت آن برای شما روشن و درک شدنیست. ممکن است در این زمان با احساسی رو به رو باشید که ماهیت آن برای شما روشن باشد اما به دلایل غیر منطقی و احساسی، مضرات آن را انکار کرده و از پیگیری آن افکار یا فرد یا طرز فکر خاص منصرف نشوید.

این خواب پیامی از جانب ضمیر ناخودآگاه شما درباره ی مسائلیست که اطلاع کاملی درباره ی ماهیت آن ها دارید اما هنوز به قضاوت منطقی درباره ی آن ها نپرداخته اید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...