تعبیر خواب آباژور

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب آباژور

نورتاب یا آباژور نوعی پوشش برای چراغ است که نور را کنترل کرده و به سمت پایین می افکند. آباژور می تواند جنبه ی تزئینی و تجملی داشته باشد و به افکار رمانتیک یا تجمل گرای رویابین اشاره داشته باشد. آباژور معمولا از یک پایه و یک کلاهک تشکیل می شود به طوری که لامپ به پایه وصل شده و کلاهک اطراف لامپ را می پوشاند تا مانع از مشخص شدن لامپ شود. با دیدن این خواب باید توجه داشته باشید که نور می تواند به منشا روشنگری، علم و کسب شهود و شناخت اشاره داشته باشد و آباژور به آن جنبه از فعالیت ها یا تمهیداتی اشاره داشته باشد که این منشا را سازماندهی کرده و به شکلی زیبا تر و تاثیر گذار تر به عرصه ی زندگی شما وارد می کند.

آباژور در زمینه ی دکوراسیون یک اصل ارزشمند جهت کنترل نور شناخته شده است. این وسیله نور را به شکلی بهنینه در محیط اجرا می کند. در خواب یادآور ایده های شما برای استفاده ی مفید از دانسته ها یا منابع شهودی تان خواهد بود.

در تعبیر خواب روانشناسی، دیدن آباژور و لامپ های رشته ای به معنای ایده های جدید، شغل جدید و روشنگری اشاره دارد.

دیدن آباژور با نور مادون قرمز می تواند به تلاش  و ایده ی شما برای راه اندازی کسب و کاری سود آور و ارزشمند اما کوتاه مدت اشاره داشته باشد. ممکن است ایده ی شما درباره ی شراکت و همکاری با یکی از اقوام و اطرافیان خودتان باشد.

اگر در خواب آباژور را خاموش کرده و به استراحت بپردازید این خواب به آرامش شما به خاطر کسب امنیت مالی یا عاطفی در زندگی بیداری اشاره دارد. ممکن است در این زمان از نتیجه ی عملکرد خود به رضایت رسیده باشید و تصمیم داشته باشید مدتی را به استراحت بپردازید.

اگر در خواب یک آباژور را خریداری کنید، این خواب به تلاش شما برای ایجاد تغییرات و محیطی بهتر در فضای عاطفی یا شغلی زندگی تان صحبت می کند. آباژور در زمینه ی دکوراسیون توان ایجاد محیطی آرام بخش به سبب کنترل نور را دارد. زمانی که در خواب اقدام به خرید آباژور می کنید، این خواب به تلاش شما برای ایجاد همین احساس در محیط مد نظرتان صحبت می کند.

اگر در خواب قصد فروش آباژوری را داشته باشید، این خواب به تلاش شما برای کسب منفعت از طریق عرضه ی ایده هایی که با مفهوم سمبل آباژور مرتبط است اشاره دارد. ایده های شما می تواند در رابطه با ایجاد آرامش، مشاوره یا رفاه بیشتر باشد. این خواب به شما یادآور می شود که عرضه ی این ایده ها می تواند برای خود شما نیز سود آور باشد.

آباژور می تواند به تخیلات و فضای فانتزی ذهن شما پر و بال داده و نشان دهنده ی فردی با تخیل قوی باشد که از آن ها برای ایده پردازی در زمینه های هنری و شغلی بهره می گیرد. همچنین این خواب می تواند بازگو کننده ی ایده های شما برای رونق بخشیدن و جذاب تر ساختن زندگی عاطفی تان باشد.

دیدن آباژور های قدیمی و عتیقه در خواب می تواند به تلاش شما برای بهبود وضعیت روانی و فکری تان صحبت کند. این خواب نشان می دهد که این تلاش می تواند کمک زیادی به بهبود وضعیت مالی و زندگی شخصی تان کند.

اگر آباژور را از پایین ببینید و تحت تاثیر نور آن قرار بگیرید این خواب به معنی تاثیر پذیری شما از موضوعی ارزشمند یا تفکری غنی می باشد. اگر نور آباژور به گونه ای آزار دهنده باشد؛ این خواب می تواند به چالش های جزئی که در مسیر تحلیل این نیروی جدید برای شما به وجود می آید، صحبت کند.

آباژور می تواند اشاره به ایده آل های شما برای یک قرار عاشقانه و یا صحبت عاطفی داشته باشد که به زودی در پیش رو دارید.

اگر در خواب آباژوری با ساختار و طراحی پیچیده و عجیب را مشاهده کنید، در صورتی که طراحی آن در شما کنجکاوی و احساسی مثبت را ایجاد کند، این خواب به جنبه های مثبت اتفاق خوبی که در زندگی واقعی در حال وقوع است و افکار ناامید کننده را از شما دور می کند اشاره دارد.

اگر در خواب آباژوری با طراحی شکننده و سست را مشاهده کنید، این خواب به نگرانی شما درباره ی وقوع اتفاقی ناراحت کننده در بیداری اشاره دارد. ممکن است هم اکنون و تحت تاثیر اخبار یا اتفاقی، احساس کنید که چالش های ناگواری برای شما به وجود خواهد آمد. با دیدن این خواب سعی کنید منشا نگرانی و این احساس منفی را پیدا کرده و بررسی کنید که چه مقدار از نگرانی شما منطقی می باشد. اگر احساس شما تا حدودی درست است چگونه می تواند در مقابل این اتفاق ایستادگی کرده و جلوی تاثیرات منفی آن را بگیرید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...