تعبیر خواب النگو

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب النگو

النگو در رویا با سمبل دست مرتبط است. دست در رویا استعاره از قدرت اراده و تاثیر گذاری ما برای تغییر رویه و افکار و ذهنیت یا دست زدن به خلاقیت می باشد. طلا در رویا با سمبل سنگ و فلز مرتبط است. یعنی استعداد یا مهارتی که در نتیجه ی تلاش و تعالی افکار به دست امده است.

النگو نواری غالباً فلزی است که به دور مچ دست برای زینت می اندازند. جنس النگوها بیشتر از طلا می باشد وپهنای آن ها کمتراز نیم سانتی متر تا دوسانتی متر یا بیشتر است. در تمام دنیا زنان هندی به استفاده ی مداوم و همیشگی از زیورآلات شهرت دارند. النگوهای هندی مشهورترین زیورآلات این زنان و متداول ترین نمونه در میان آن ها است. دیدن این سمبل در رؤیا می تواند با فرهنگ و آیین های هندی یا سمبل رقص مرتبط باشد.

النگو در خواب می تواند به تلاش شما برای نشان دادن استعداد و مهارتی که در زمینه ی مدیریت یا تاثیر گذاری دارید اشاره داشته باشد. این خواب از شما می خواهد تا توانایی های خود را قدر دانسته و از آن ها در جهتی مثبت استفاده کنید.

تعبیر خواب النگوی طلا: نسبت به مهارتی که در طول زمان و با تلاش خودتان به دست آورده اید آگاه باشید و اجازه ندهید که شرایط یا عدم اعتماد به نفس، شما را از به کار گیری این مهارت منصرف کند.

تعبیر خواب النگو برای زن باردار: نسبت به توانایی خود برای مدیریت شرایط جدید زندگی و وظایف و جدیدی که بر عهده ی شماست آگاه باشید و اجازه ندهید که ضعف و بی انگیزگی بر شما غلبه پیدا کند. شما استعداد و توانایی زیادی برای کنترل شرایط موجود و نشان دادن لیاقت خود دارید.

تعبیر خواب النگوی شکسته: ممکن است احساس کنید که بروز توانایی ها یا بیان آزادانه ی اعتقاد و ایده ها می تواند موقعیت شما را تهدید کند. این خواب از شما می خواهد تا از سرکوب درونیات خود دست کشیده و اجازه ندهید که عدم اعتماد به نفس، شما را از ادامه ی مسیر و بروز مهارت هایتان در زمینه های مختلف زندگی بازدارد.

تعبیر خواب النگوی طلا خریدن: خرید و فروش در خواب می تواند به طور مستقیم با مفهوم اعتماد به نفس مرتبط باشد. این خواب از شما می خواهد تا با استفاده از قدرتی که اعتماد به نفس به شما می دهد به سمت کشف و تجربه و کسب مهارت های جدید بروید.

تعبیر خواب النگوی بدلی: ممکن است در این زمان احساس کنید که دیگران در حال دست کم گرفتن شما هستند یا برای خود و مهارت هایتان ارزش کمی قائل باشید. این خواب از شما می خواهد تا نسبت به توانایی های خود آگاه بوده و هرگز خودتان را دست کم نگیرید.

تعبیر خواب النگوی طلا در دست دیگری: انسان هایی که در خواب مشاهده می کنید، سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خوده شما هستند. این خواب از شما می خواهد تا افکار و ایده های ارزشمند خود را شناخته و از آن ها برای رفع چالش های فعلی استفاده کنید. ایده هایی که ممکن است تا کنون مورد بی توجهی قرار گرفته باشند یا متوجه میزان ارزش آن ها نشده باشید.

تعبیر خواب النگو از دست در آوردن: ممکن است احساس کنید که از وظایف و مسئولیت ها خسته شده اید و لازم است مدتی استراحت کنید. این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید که خستگی روانی شما را از مسیر اصلی و مسئولیت ها کاملا دور کند.

تعبیر خواب النگو از مرده گرفتن: افرادی که مرده اند سمبل بخشی از افکار و عقایدی هستند که مدت هاست آن ها را فراموش کرده ایم. این خواب از شما می خواهد تا ارزش ها و مهارت های فراموش شده را باز شناخته و از آن ها برای برون رفت از چالش ها و بحران های فعلی استفاده کنید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...