تعبیر خواب الماس، بخش اول

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

الماس

انگشتر الماس سمبل عشق است و الماس جنبه های وسیعی از حالات زندگی فرد را شامل میشود .

الماس میتواند سمبلی از استواری و استحکام شخصیت باشد که فرد را به غنای روحی و معنوی می رساند . اگر در خواب تعداد زیادی انگشتر الماس داشته باشید ؛ خبر از محک خوردن شما در عرصه ی زندگی است .

الماس به عنوان سنگی که از استحکام و سختی بالایی برخوردار است شناخته شده . به این ترتیب دیدن یک الماس زیبا و تراش خورده ، در خواب ، اشاره به شخصیتی با ویژگی های روحی ارزشمند است .

از طرفی هدیه گرفتن انگشتر الماس ، کسب بردباری و استحکام روحی در مسیر زندگی است .

الماس در زبان یونانی به معنای تسخیر ناپذیر است و این معنا به ویژگی ارزشمند الماس اشاره دارد که آن را از سایر سنگ های قیمتی مجزا می سازد .

الماس سخت ترین ماده ی شناخته شده است و در ادبیات به افراد ارزشمند و کارآزموده که از زیبایی های شخصیتی برخوردارند ، اطلاق میشود .

الماس تحت فشار و حرارت زیاد و در مدت طولانی ساخته میشود . دیدن این سنگ در خواب میتواند اشاره به آمال و آرزو هایی داشته باشد که در نتیجه ی ممارست و سخت کوشی زیاد به دست خواهد آمد .

همچنین اشاره به هدفی دارد که از ارزش معنوی بالایی برخوردار است .

دریافت انگشتر الماس در خواب ، از شخصی که دوستش دارید ، خوش یمن و مبارک است . این رویا نشان میدهد که شخص مورد علاقه ی شما احساسات حقیقی اش را نشان می دهد .

رابطه ی عاشقانه ی شما پتانسیل متعهد تر شدن و رسیدن به سرانجام های فرخنده را دارد . البته این در صورتی است که خوده شما نیز متقابلا عشق خود را ثابت کنید .

در ادبیات غرب، شصتمین سال ازدواج "دوره ی الماس" خوانده میشود . این اصطلاح ، استحکام روابط عاشقانه را به سرسختی و ارزشمندی الماس تشبیه میکند . به این ترتیب الماس همواره سمبلی ارزشمند و پرقدرت در برابر مسیر پرفراز و نشیب زندگی شمرده میشود .

الماس نماد پاکی، ابدیت ، خلوص و روشنیست . دیدن این سنگ گرانبها خبر از استعداد و تحفه ای بسیار با ارزش و گرانبهاست .

این سمبل اشاره به زمانی دارد که شما پتانسیل انجام عمل و تصمیمات درست و متناسب با موقعیت را دارید . چه هدفی در سر دارید ؟ این خواب بیان میکند که هم اکنون زمان مناسبی برای اقدام است .

کاری که به نظر دشوار می آید ، هدفی که رسیدن به آن غیر ممکن به نظر میرسد ، هم اکنون منتظر اقدام فوری شماست .

الماس اشاره به روابطی ارزشمند و ادامه دار است ، به خصوص درمورد روابط رمانتیک و عاشقانه.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...