تعبیر خواب الماس، بخش دوم

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب الماس، بخش دوم

افرادی که به سنگ درمانی عقیده دارند، باور دارند که الماس باعث از بین رفتن غرور و حسادت می شود. الماس که در رنگ های سفید روشن، قهوه ای مایل به زرد، نارنجی روشن و سیاه دیده می شود و از معادن آفریقای جنوبی، هنر، برزیل، روسیه و استرالیا تولید می شود. اسم الماس از لغت یونانی آداماس گرفته شده و به معنای عشق ابدی و تسخیر ناپذیری است.

در فرهنگ عمومی، الماس نشانه ی متولدین مرداد، دی و فروردین است. این رنگ بر روی تمام سیستم بدن تاثیر می گذارد و در بین علاقه مندان به سنگ درمانی عقیده بر آن است که می تواند از به وجود آمدن سنگ کلیه، کیسه ی صفرا و مثانه جلوگیری می کند.

نکته ای که باید درباره ی تفسیر این سمبل در رویا توجه داشت این است که، این سمبل با ویژگی های سمبل سنگ و فراتر از آن مرتبط است. سنگ به معنای فشردگی و غنی بودن است.

 زمانی که در رویا با یک سمبل سفت و سخت مانند سنگ رو به رو می شوید و احساس می کنید که آن سنگ با ارزش است، باید بدانید که شما هم اکنون و در زندگی بیداری، متوجه نیرویی ارزشمند در درون خود شده اید. اما هر سنگی دارای معنی متفاوتی است.

الماس ما را از اشتباهاتی که می کنیم آگاه می کند، و غرور و حسادت و خود خواهی و حسادت را تعدیل کرده و از بین می برد. در سنگ درمانی عقیده بر آن است که بهتر است از سنگ نتراشیده ی الماس استفاده شود و پس از هر بار استفاده باید آن را زیر آب شسته و زمان کوتاهی در زیر نور خورشید قرار داد.

الماس از جمله سنگ های محبوب در جهان است و می توان آن را نماد عشق و ازدواج نیز نامید زیرا بسیاری از حلقه های ازدواج به الماس مزین هستند. سنگ الماس تنها سنگ قیمتی ساخته شده با یک عنصر می باشد. سایر سنگ های قیمتی از چندین عنصر ساخته شده اند اما الماس تنها با استفاده از کربن خالص ساخته شده است و فرمول شیمیایی این سنگ C می باشد.برای شکل گیری الماس ها به فشار و حرارت بسیار بالایی احتیاج است.

اگر در رویا مشاهده کنید که در حال تهیه ی الماس به صورت مصنوعی هستید به این معناست که هم اکنون و در زندگی بیداری در تلاش هستید تا به صورت تجربی به مهارتی دست پیدا کنید که احساس می کنید مهارت یا زمینه ی لازم برای رسیدن به آن را ندارید. اما این رویا پیامی از جانب ناخودآگاه شماست که نشان می دهد توانایی و اعتماد به نفس لازم برای کسب این مهارت را دارید و کافی است به تلاش و توانایی های خود اعتماد کنید.

در مجموع می توان گفت که الماس، شما را از ارزش ها و توانایی های روانی تان آگاه می کند. این سنگ از شما می خواهد تا توانایی های روانی خود را شناخته و از خلاقیت خود برای پیشبرد اهدافتان استفاده کنید. همچنین می توان گفت که اهداف و ثروت های ارزشمند روانی و معنوی، در نتیجه ی تلاش و ممارست به وجود می آیند. اگر خواهان یکی از این ارزش ها هستید، از هم اکنون تلاش خود را آغاز کنید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...