تعبیر خواب اسباب سفر

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

اسباب سفر

اسباب سفر در خواب ، سمبل داشته ها و شرایط شما برای ایجاد تغییر و تحول و مهاجرت و سفر به بخش های جدیدی از زندگیتان است . این خواب درباره ی تمایل شما برای ایجاد تغییر و تحول دریکی از زمینه های زندگی روزمره تان صحبت میکند . وسایل سفر ، در رویای شما چقدر و چگونه است ؟

آیا در رویا ، برای سفر و تغییرات ، آمادگی لازم را در خودتان احساس می کنید ؟

اگر در رویا ، اسباب سفر برای شما کاملا محیا باشد اما رغبتی برای شروع سفر نداشته باشید یا به هر دلیلی در شروع سفر اختلالی ایجاد شود ، این خواب نشان می دهد که شما ، توانایی روحی لازم برای ایجاد تغییرات در زندگی خود را دارید ، اما به دلایلی از شروع تغییرات بازمانده اید .

وسایل مختلفی که در خواب مشاهده می کنید ، همگی سمبل امکانات روحی و معنوی شما برای ایجاد تغییرات و کسب تجارب جدید است . لازم است آن ها را بشناسید و از آن ها بهره ببرید .

اگر در خواب ، به خاطر مرتب نبودن یا جمع نکردن اسباب سفر ، از سفر جا بمانید ؛ این خواب نشانه ی عدم اعتماد به نفس و اضطراب شما در زندگی بیداری ، نسبت به ایجاد تغییرات است . مانند ارتقاع یا تغییر شغل یا رشته ی تحصیلی .

اگر در خواب ، اسباب سفر شما زیاد باشد و از حمل کردن آن ها ، دچار مشقت و ناراحتی بشوید ، این خواب سمبل وظاف زیاد و طاقت فرسایی است که بر دوش خود احساس می کنید . ممکن است در زندگی بیداری ، خود را بسیار درگیر کرده باشید و احساس کنید که خروار ها وظیفه و کاردشوار را باید کنترل و مدیریت کنید .

این خواب از شما می خواهد که دیدگاهی خوشبینانه نسبت به وظایف خود داشته باشید و باور کنید که آن ها در حد توان و قدرت شما هستند و کافی است با علاقه و بدون سخت گیری های بیجا ، به آنها بپردازید .

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...