تعبیر خواب مستی

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب مستی _ مست بودن

مست بودن سمبل عملکرد غیر عقلانی و خارج از کنترل شخص است و به مجموعه عواملی اشاره دارد که اراده ی فرد را از او می گیرد و او را وادار به کار هایی می کند که ممکن است قلبا ، علاقه ی خاصی به آن ها نداشته باشد ، یا حتی از انجام آن ها بیزار باشد .

اگر در رویا ، احساس کنید که تحت تاثیر یک نوشیدنی ، چنین حالتی برشما غلبه یافته است ، این خواب سمبل آن دسته از افکار و عقایدی است که در حال حاضر و در زندگی بیداری ، بر شما تسلط یافته و شما را ترغیب به کارهایی می کند که دلیل آن ها را نمی دانید یا تمایل قلبی به انجام آن ها ندارید .

ممکن است احساس کنید که در آینده ای نه چندان دور ، از عملکرد فعلی خود پشیمان می شوید و این افکار ، عملکرد شما را مختل کرده اند.

ممکن است در اثر این افکار ، نوعی بدبینی نسبت به اشخاص و اوضاع به شما دست داده باشد .

ماده ای که در خواب ، این احساس نئشگی یا سرخوشی را در شما ایجاد می کند ، می تواند سمبل افکار یا گرایشاتی باشد که در زندگی بیداری ، دربازه ای کوتاه ، شما را خوشحال و خوشبین ساخته اما از پایه های قوی ای برخوردار نیست .

بسیار اهمیت دارد که در رویا ، چه احساسی دارید و با چه نیتی به سراغ نوشیدنی می روید .

ممکن است احساس کنید که در زندگی بیداری توسط افکار یا اشخاصی مسموم محاصره شده اید و هیچ راه فراری ندارید . این خواب از شما می خواهد که دیدگاهی منطقی نسبت به شرایط داشته باشید و از پذیرش اشخاص یا افرادی که موجب ناراحتی یا اضطراب شما می شوند ، خودداری کنید .

این خواب می تواند سمبل آن دسته از راه کار های شما برای فرار از وظایف و زندگی روزمره باشد . ممکن است تحت تاثیر فشار روانی ، از اندیشیدن و پرداختن به مشکلات بر حذر باشید و برای فراموش کردن آن ها ، به عادات و اعمال مخربی رو آورده باشید . این عادات می توانند در قالب مشروبات الکلی یا مواد مخدر ، در رویای شما ظاهر شوند .

این خواب از شما می خواهد که دلیل فرار از منطق یا واقعیت را در خود جست و جو کنید و با ایده هایی منطقی ، به آن ها بپردازید .

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...